Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jitka Mertová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.7.2013
Koučovaná utkání
Český pohár žen
7.9. 19:45
APR010
Střešovice - Kobylisy
21 : 20
1.liga žen
5.5. 13:00
AR130
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
28.4. 14:30
AR124
Olomouc B - Kobylisy
29 : 31
21.4. 13:30
AR117
Kobylisy - S.Vršovice
25 : 23
14.4. 11:40
AR113
Poruba B - Kobylisy
27 : 19
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 15:00
AR091
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
24.2. 13:00
AR080
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
17.2. 13:00
AR077
Kobylisy - H.Brod
26 : 20
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
1.12. 14:00
AR064
Zlín B - Kobylisy
22 : 24
24.11. 13:30
AR058
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
11.11. 15:00
AR047
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
21.10. 13:00
AR025
Kobylisy - Otrokovice
20 : 26
13.10. 15:00
AR024
Kunovice - Kobylisy
25 : 24
30.9. 13:00
AR014
Kobylisy - Slavia B
18 : 22
23.9. 15:00
AR011
H.Brod - Kobylisy
15 : 28
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS130
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
17.3. 15:00
AS102
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
14.10. 12:30
AS024
Most B - Kobylisy B
24 : 23
30.9. 15:00
AS014
Kobylisy B - Astra
27 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga starších dorostenek
5.5. 11:00
AU130
Kobylisy - Zlín
23 : 26
14.4. 13:30
AU113
Poruba - Kobylisy
25 : 23
6.4. 11:00
AU104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
17 : 26
24.2. 11:00
AU080
Slavia - Kobylisy
42 : 16
Další
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.