Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Jitka Mertová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.7.2013
Koučovaná utkání
Český pohár žen
7.9. 19:45
APR010
Střešovice - Kobylisy
21 : 20
1.liga žen
5.5. 13:00
AR130
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
28.4. 14:30
AR124
Olomouc B - Kobylisy
29 : 31
21.4. 13:30
AR117
Kobylisy - S.Vršovice
25 : 23
14.4. 11:40
AR113
Poruba B - Kobylisy
27 : 19
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 15:00
AR091
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
24.2. 13:00
AR080
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
17.2. 13:00
AR077
Kobylisy - H.Brod
26 : 20
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
1.12. 14:00
AR064
Zlín B - Kobylisy
22 : 24
24.11. 13:30
AR058
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
11.11. 15:00
AR047
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
21.10. 13:00
AR025
Kobylisy - Otrokovice
20 : 26
13.10. 15:00
AR024
Kunovice - Kobylisy
25 : 24
30.9. 13:00
AR014
Kobylisy - Slavia B
18 : 22
23.9. 15:00
AR011
H.Brod - Kobylisy
15 : 28
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS130
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
17.3. 15:00
AS102
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
14.10. 12:30
AS024
Most B - Kobylisy B
24 : 23
30.9. 15:00
AS014
Kobylisy B - Astra
27 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga starších dorostenek
5.5. 11:00
AU130
Kobylisy - Zlín
23 : 26
14.4. 13:30
AU113
Poruba - Kobylisy
25 : 23
6.4. 11:00
AU104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
17 : 26
24.2. 11:00
AU080
Slavia - Kobylisy
42 : 16
Další
Předchozí kola
Skupina Q - výsledky
video
online
Háje - Zora Olomouc
20 : 16
video
online
HC Plzeň - Zlín "A"
12 : 19
video
online
HC Plzeň - Háje
8 : 18
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 11
video
online
Zora Olomouc - HC Plzeň
15 : 8
video
online
Háje - Zlín "A"
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
3
3
0
0
51 : 35
6
2
Háje
3
2
0
1
50 : 40
4
3
Zora Olomouc
3
1
0
2
42 : 44
2
4
HC Plzeň
3
0
0
3
28 : 52
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.