Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jitka Mertová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.7.2013
Koučovaná utkání
Český pohár žen
7.9. 19:45
APR010
Střešovice - Kobylisy
21 : 20
1.liga žen
5.5. 13:00
AR130
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
28.4. 14:30
AR124
Olomouc B - Kobylisy
29 : 31
21.4. 13:30
AR117
Kobylisy - S.Vršovice
25 : 23
14.4. 11:40
AR113
Poruba B - Kobylisy
27 : 19
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 15:00
AR091
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
24.2. 13:00
AR080
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
17.2. 13:00
AR077
Kobylisy - H.Brod
26 : 20
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
1.12. 14:00
AR064
Zlín B - Kobylisy
22 : 24
24.11. 13:30
AR058
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
11.11. 15:00
AR047
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
21.10. 13:00
AR025
Kobylisy - Otrokovice
20 : 26
13.10. 15:00
AR024
Kunovice - Kobylisy
25 : 24
30.9. 13:00
AR014
Kobylisy - Slavia B
18 : 22
23.9. 15:00
AR011
H.Brod - Kobylisy
15 : 28
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS130
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
17.3. 15:00
AS102
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
14.10. 12:30
AS024
Most B - Kobylisy B
24 : 23
30.9. 15:00
AS014
Kobylisy B - Astra
27 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga starších dorostenek
5.5. 11:00
AU130
Kobylisy - Zlín
23 : 26
14.4. 13:30
AU113
Poruba - Kobylisy
25 : 23
6.4. 11:00
AU104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
17 : 26
24.2. 11:00
AU080
Slavia - Kobylisy
42 : 16
Další
Předchozí kola
4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Zlín - Poruba
27 : 34
video
online
Olomouc - Slavia
32 : 34
video
online
J.Hradec - Most
21 : 33
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 30
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.