Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
ŠKP Bratislava
Rok narození
2009
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
5.5. 10:30
AP225
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
4.5. 18:00
AP224
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
28.4. 15:00
AP223
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
20.4. 18:00
AP211
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
26 : 35
6.4. 18:00
AP182
Poruba - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
13.3. 18:00
AP168
Most - ŠKP Piccard Senec
34 : 21
9.3. 17:00
AP156
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
35 : 23
2.3. 18:00
AP153
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
27 : 28
27.2. 17:30
AP143
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
35 : 28
23.2. 18:00
AP138
ŠKP Piccard Senec - Veselí n.M.
24 : 27
8.2. 18:30
AP123
ŠKP Piccard Senec - Zlín
26 : 25
31.1. 19:00
AP117
Nitra - ŠKP Piccard Senec
25 : 29
26.1. 18:00
AP108
ŠKP Piccard Senec - J.Hradec
27 : 26
12.1. 18:00
AP091
ŠKP Piccard Senec - Poruba
28 : 34
10.11. 18:00
AP065
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
22 : 23
7.11. 18:30
AP077
ŠKP Piccard Senec - Most
21 : 34
27.10. 17:00
AP047
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
26 : 19
20.10. 18:00
AP039
ŠKP Piccard Senec - Písek
29 : 26
13.10. 17:00
AP032
Zlín - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
28.9. 18:30
AP026
ŠKP Piccard Senec - Nitra
27 : 23
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.