Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Pavla Janečková
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
184
Starty
Český pohár žen
02.09. [APR001]
Střešovice - Ústí n.L.
24 : 19
6 branek
1.liga žen
21.04. [AR117]
Kobylisy - S.Vršovice
25 : 23
3 branek
14.04. [AR113]
Poruba B - Kobylisy
27 : 19
1 branek
06.04. [AR104]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
7 branek
03.03. [AR090]
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
2 branek
24.02. [AR080]
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
0 branek
17.02. [AR077]
Kobylisy - H.Brod
26 : 20
0 branek
01.12. [AR064]
Zlín B - Kobylisy
22 : 24
2 branek
24.11. [AR058]
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
0 branek
17.11. [AR051]
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
0 branek
11.11. [AR047]
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
2 branek
04.11. [AR038]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
1 branek
21.10. [AR025]
Kobylisy - Otrokovice
20 : 26
2 branek
13.10. [AR024]
Kunovice - Kobylisy
25 : 24
4 branek
30.09. [AR014]
Kobylisy - Slavia B
18 : 22
1 branek
2.liga žen Č
05.05. [AS128]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
9 branek
28.04. [AS125]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
25 : 29
9 branek
21.04. [AS117]
Kobylisy B - Ústí n.L.
28 : 27
10 branek
13.04. [AS112]
Ústí n.L. - Most B
30 : 39
10 branek
07.04. [AS106]
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
5 branek
16.03. [AS099]
Ústí n.L. - Turnov
33 : 26
10 branek
10.03. [AS095]
Milevsko - Ústí n.L.
32 : 33
11 branek
02.03. [AS086]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
27 : 33
4 branek
16.02. [AS073]
Ústí n.L. - Pardubice
32 : 27
3 branek
09.02. [AS072]
Ústí n.L. - Strakonice
25 : 27
8 branek
02.12. [AS062]
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 14
7 branek
25.11. [AS059]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
18 : 15
5 branek
18.11. [AS051]
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
7 branek
10.11. [AS046]
Most B - Ústí n.L.
26 : 20
5 branek
03.11. [AS040]
Ústí n.L. - Astra
21 : 24
4 branek
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.