Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Veronika Mudrová
DHC-SVŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Nina Kovářová
HC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Nikol Kodymová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Klégrová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Pavlína Jindrová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Anna Hubáčková
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Holečková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Fuksová
HC Zlín "A"
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Franzová
DHC Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Fašková
SHK D-P Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Dvořáková
Loko Č. Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Dolejšová
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Julie Dohnalová
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Zdeňka Dlabajová
HC Zlín "A"
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Monika Bajerová
DHK Zora - Holečkova
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Zvoničová
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Vondrážková
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vlčková
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Veselá
DHK Zora - Holečkova
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Véghová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Jana Vašulková
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Tomášková
Loko Č. Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Klaudie Tesaříková
DHK Zora - Holečkova
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Tellingerová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Štěrbáková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Anna Šmrhová
DHC Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Edita Šmahelová
SHK D-P Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Soukupová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Řezáčová
Loko Č. Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Provazníková
Slavoj Žirovnice
2 - 0 - 0 - 1
Marie Popelková
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Plívová
SHK D-P Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Pešková
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Pavlasová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Monika Ottová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Monika Oravcová
DHK Zora - Holečkova
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina F - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Holečkova
22 : 11
video
online
Zlín "B" - Hlučín
16 : 18
video
online
Astra - Holečkova
16 : 23
video
online
Zora Olomouc - Zlín "B"
24 : 13
video
online
Hlučín - Astra
20 : 14
video
online
Holečkova - Zlín "B"
13 : 23
video
online
Zora Olomouc - Hlučín
23 : 15
video
online
Zlín "B" - Astra
22 : 14
video
online
Hlučín - Holečkova
19 : 13
video
online
Astra - Zora Olomouc
9 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
4
4
0
0
87 : 48
8
2
Hlučín
4
3
0
1
72 : 66
6
3
Zlín "B"
4
2
0
2
74 : 69
4
4
Holečkova
4
1
0
3
60 : 80
2
5
Astra
4
0
0
4
53 : 83
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.