Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kateřina Adamová
Sokol II Kobylisy B
14 - 0 - 1 - 2
Dagmar Aissi
TJ Turnov
18 - 0 - 0 - 9
Radka Andělová
Kovofiniš Ledeč n.S.
12 - 0 - 1 - 1
Radka Bakešová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Petra Bártová
TJ Turnov
12 - 0 - 0 - 6
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
10 - 0 - 0 - 5
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
18 - 0 - 0 - 9
Markéta Benešová
DHK Baník Most B
4 - 0 - 0 - 2
Vendula Bílková
Sokol II Kobylisy B
16 - 0 - 1 - 3
Lucie Březovjáková
SHK D-P Pardubice
16 - 0 - 0 - 8
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
12 - 0 - 0 - 6
Nicole Cicvárková
Kovofiniš Ledeč n.S.
12 - 0 - 0 - 6
Iveta Cvingráfová
SHK D-P Pardubice
10 - 0 - 1 - 0
Kristina Černá
DHK Baník Most B
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Červinková
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Claudia Davidová
TJ Turnov
10 - 0 - 0 - 5
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44 - 0 - 1 - 22
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
20 - 0 - 1 - 5
Lenka Dohnalová
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
20 - 0 - 0 - 10
Milena Femiaková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Romana Fraňková
Astra Praha
14 - 0 - 1 - 2
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Aneta Hainzová
SHK D-P Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Monika Hájková
Astra Praha
4 - 0 - 0 - 2
Petra Hečková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Sabina Hendrichová
TJ Slavoj Tachov
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Vladislava Herlíková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Irena Hladová
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Magdaléna Hodúlová
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Hondlíková
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Hromádková
Astra Praha
10 - 0 - 0 - 5
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Nicol Janikova
Sokol II Kobylisy B
8 - 0 - 0 - 4
Václava Janouchová
HC Milevsko
12 - 0 - 0 - 6
Markéta Jenčová
DHK Baník Most B
4 - 0 - 0 - 2
Eva Jirásková
SHK D-P Pardubice
14 - 0 - 0 - 7
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.