Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Martina Matějíčková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Leona Míšková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Mouleová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Necidová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Nolčová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Nováková
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Novotná
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Sylvie Osinová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Pelikánová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Pilátová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Ragulová
SHK D-P Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Remešová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Monika Rohlíková
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Roubalová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Rumlová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Jana Rusfelová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Rybáková
Lokomotiva České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Sobolčíková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Irena Sojovská
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Sukdoláková
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Synková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Ševrová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Špásová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Šťastná
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Alice Štefanisková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Klára Šturmová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Šulcová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Irena Tomášková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Trbulová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.