Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Ludmila Žídková
Sokol II Kobylisy B
14
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most B
2
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most B
1
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
9
Daniela Vocetková
Astra Praha
2
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Kateřina Vithová
Sokol II Kobylisy B
2
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
13
Darina Vejvodová
Lokomotiva České Budějovice
6
Edita Vaňková
DHK Baník Most B
4
Markéta Uhlířová
SHK D-P Pardubice
3
Pavla Uhlířová
SHK D-P Pardubice
7
Alice Tichá
DHK Baník Most B
3
Lucie Tancošová
DHK Baník Most B
1
Tereza Talacková
SHK D-P Pardubice
2
Veronika Švecová
HC Milevsko
20
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
21
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
11
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
4
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
2
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Martina Stará
HC Milevsko
1
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
1
Denisa Skružná
Sokol II Kobylisy B
1
Petra Sedláčková
TJ Slavoj Tachov
22
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
5
Zdena Sahajdáková
Astra Praha
9
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Michaela Rybáková
Lokomotiva České Budějovice
2
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
1
Petra Rodová
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Lucie Poláčková
Lokomotiva České Budějovice
1
Kristýna Novotná
Sokol II Kobylisy B
1
Jana Nalezencová
TJ Turnov
1
Soňa Mužíková
HC Milevsko
1
Dana Mrkvičková
DHK Baník Most B
18
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.