Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE131
Prostějov - H.Brod
36 : 21
17.3. 15:30
AE090
Kostelec n.H. - Prostějov
28 : 28
28.10. 10:30
AE036
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
21 : 20
27.10. 15:00
AE035
Prostějov - SK Kuřim
29 : 25
2.liga mužů SM
5.5. 10:30
AF116
Hranice B - Uničov A
32 : 17
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
21.4. 10:30
AF105
Šumperk - Uničov A
32 : 21
14.4. 15:00
AF100
Uničov A - Vsetín
20 : 25
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
3.3. 15:00
AF074
Uničov A - V. Bystřice
18 : 34
9.12. 10:30
AF063
V. Bystřice - Hranice B
45 : 22
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
7.10. 10:30
AF015
Hranice B - Ostrava
32 : 32
29.9. 17:30
AF008
V. Bystřice - Uničov A
35 : 20
1.liga starších dorostenců
20.10. 13:00
AG029
Zlín - Dukla
13 : 36
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
5.5. 13:00
AI116
Hranice - Přerov
24 : 27
9.12. 12:30
AI063
V. Bystřice - Hranice
18 : 34
10.11. 13:00
AI037
Hranice - HK Ivančice
35 : 29
27.10. 13:00
AI035
Prostějov - SK Kuřim
37 : 15
7.10. 13:00
AI015
Hranice - Sokol Telnice
46 : 32
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 17:00
AL035
Prostějov - DTJ Polanka
19 : 21
Žákovská liga starších žáků
19.1. 17:20
AO030
Jičín - Zubří
16 : 22
19.1. 16:00
AO028
Zubří - AŠ Ml. Boleslav
21 : 17
19.1. 14:00
AO025
Zubří - Talent A
21 : 14
19.1. 13:20
AO024
F.-Místek A - Dukla 4
19 : 16
19.1. 11:20
AO021
F.-Místek A - Zubří
16 : 17
19.1. 10:40
AO020
AŠ Ml. Boleslav - Jičín
20 : 17
19.1. 09:20
AO018
Jičín - F.-Místek A
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.