Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.5. 15:00
A50
Třemošná - Šťáhlavy
15 : 17
30.9. 17:00
A16
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
23 : 23
Extraliga
19.5. 10:30
AA189
Přerov - KP Brno
27 : 32
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
15.12. 16:30
AA082
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 22
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
9.11. 18:00
AA031
Lovosice - KP Brno
32 : 26
29.9. 17:00
AA020
KP Brno - Přerov
36 : 19
23.9. 17:00
AA016
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 31
1.liga mužů
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
2.3. 18:00
AB075
Strakonice - Jičín "B"
30 : 27
2 liga mužů JZČ
10.3. 15:00
AC079
Chodov B - VŠ Plzeň
21 : 25
14.10. 16:00
AC024
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
30 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH079
Chodov - TJ Kutná Hora
22 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 11:00
AK097
S.Vršovice - Jablonec
19 : 24
Český pohár mužů
24.1. 17:30
AN076
KP Brno - Lovosice
23 : 27
12.1. 18:00
AN071
Strakonice - Lovosice
26 : 31
7.11. 19:00
AN052
Loko Louny - Plzeň
21 : 33
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Zlín
28 : 25
21.4. 16:30
AP185
Slavia - Veselí n.M.
25 : 24
13.3. 18:00
AP168
Most - ŠKP Piccard Senec
34 : 21
23.2. 17:00
AP139
Most - Olomouc
32 : 22
16.2. 18:00
AP133
J.Hradec - Slavia
16 : 36
20.1. 17:00
AP104
Slavia - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
10.11. 18:00
AP069
J.Hradec - Písek
24 : 23
5.9. 19:00
AP020
Písek - Michalovce
17 : 35
Český pohár žen
19.9. 18:15
APR021
HC Plzeň - Slavia
22 : 36
1.liga žen
27.4. 16:00
AR122
HC Plzeň - Slavia B
20 : 20
13.4. 13:00
AR112
S.Vršovice - Kunovice
17 : 17
11.11. 15:00
AR045
Slavia B - Olomouc B
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.