Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.5. 15:00
A50
Třemošná - Šťáhlavy
15 : 17
30.9. 17:00
A16
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
23 : 23
Extraliga
19.5. 10:30
AA189
Přerov - KP Brno
27 : 32
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
15.12. 16:30
AA082
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 22
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
9.11. 18:00
AA031
Lovosice - KP Brno
32 : 26
29.9. 17:00
AA020
KP Brno - Přerov
36 : 19
23.9. 17:00
AA016
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 31
1.liga mužů
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
2.3. 18:00
AB075
Strakonice - Jičín "B"
30 : 27
2 liga mužů JZČ
10.3. 15:00
AC079
Chodov B - VŠ Plzeň
21 : 25
14.10. 16:00
AC024
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
30 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH079
Chodov - TJ Kutná Hora
22 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 11:00
AK097
S.Vršovice - Jablonec
19 : 24
Český pohár mužů
24.1. 17:30
AN076
KP Brno - Lovosice
23 : 27
12.1. 18:00
AN071
Strakonice - Lovosice
26 : 31
7.11. 19:00
AN052
Loko Louny - Plzeň
21 : 33
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Zlín
28 : 25
21.4. 16:30
AP185
Slavia - Veselí n.M.
25 : 24
13.3. 18:00
AP168
Most - ŠKP Piccard Senec
34 : 21
23.2. 17:00
AP139
Most - Olomouc
32 : 22
16.2. 18:00
AP133
J.Hradec - Slavia
16 : 36
20.1. 17:00
AP104
Slavia - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
10.11. 18:00
AP069
J.Hradec - Písek
24 : 23
5.9. 19:00
AP020
Písek - Michalovce
17 : 35
Český pohár žen
19.9. 18:15
APR021
HC Plzeň - Slavia
22 : 36
1.liga žen
27.4. 16:00
AR122
HC Plzeň - Slavia B
20 : 20
13.4. 13:00
AR112
S.Vršovice - Kunovice
17 : 17
11.11. 15:00
AR045
Slavia B - Olomouc B
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina F - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Holečkova
22 : 11
video
online
Zlín "B" - Hlučín
16 : 18
video
online
Astra - Holečkova
16 : 23
video
online
Zora Olomouc - Zlín "B"
24 : 13
video
online
Hlučín - Astra
20 : 14
video
online
Holečkova - Zlín "B"
13 : 23
video
online
Zora Olomouc - Hlučín
23 : 15
video
online
Zlín "B" - Astra
22 : 14
video
online
Hlučín - Holečkova
19 : 13
video
online
Astra - Zora Olomouc
9 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
4
4
0
0
87 : 48
8
2
Hlučín
4
3
0
1
72 : 66
6
3
Zlín "B"
4
2
0
2
74 : 69
4
4
Holečkova
4
1
0
3
60 : 80
2
5
Astra
4
0
0
4
53 : 83
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.