Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starších dorostenek
27.4. 18:00
AU122
HC Plzeň - Slavia
27 : 27
11.11. 13:00
AU045
Slavia - Olomouc
29 : 25
15.9. 15:00
AU004
Písek - Zlín
23 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
27.4. 13:30
AX122
HC Plzeň - Slavia
25 : 23
13.4. 09:00
AX112
S.Vršovice - DHK Baník Most
20 : 28
11.11. 17:00
AX045
Slavia - Háje
26 : 20
15.9. 17:00
AX004
Písek - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
mladší žáci
16.5. 17:30
E48
Rokycany - SSK Talent Plzeň C
12 : 18
9.5. 17:30
E42
Rokycany - HC Plzeň
4 : 12
25.4. 17:30
E39
Rokycany - Košutka
6 : 17
11.4. 17:30
E30
Rokycany - Talent A
3 : 36
23.10. 17:00
E28
Rokycany - Šťáhlavy
7 : 10
2.10. 17:00
E14
Rokycany - HC Plzeň
0 : 19
18.9. 17:00
E07
Rokycany - Talent B
1 : 27
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.