Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 18:00
AA160
Zubří - Hranice
26 : 31
18.5. 16:30
AA158
Dukla - Jičín
30 : 28
5.5. 10:30
AA148
Zubří - Jičín
30 : 23
1.5. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
25 : 19
17.4. 18:00
AA136
Zubří - Dukla
26 : 25
13.4. 17:00
AA134
Lovosice - Plzeň
26 : 26
10.3. 10:30
AA125
Přerov - Jičín
28 : 25
9.2. 18:00
AA102
Jičín - Hranice
26 : 19
19.12. 17:00
AA085
Karviná - Lovosice
23 : 25
12.12. 18:00
AA083
KP Brno - Plzeň
20 : 20
17.11. 18:00
AA059
Jičín - Přerov
28 : 22
28.10. 10:30
AA043
Lovosice - Dukla
22 : 22
29.9. 18:00
AA024
Zubří - Hranice
34 : 29
23.9. 10:30
AA013
Zubří - Lovosice
24 : 27
16.9. 10:30
AA010
Dukla - Jičín
22 : 23
8.9. 18:00
AA006
Plzeň - Přerov
29 : 21
1.liga mužů
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
2.liga mužů JM
12.5. 17:00
AE121
Telnice - Ivančice
17 : 23
23.2. 17:00
AE067
Ivančice - Hustopeče
31 : 27
9.12. 16:00
AE061
Sokolnice - Ivančice
26 : 25
21.10. 16:00
AE028
Sokolnice - Telnice
25 : 26
1.liga starších dorostenců
13.10. 16:00
AG023
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
2.liga starších dorostenců M
23.2. 13:00
AI067
HK Ivančice - Vsetín
38 : 24
1.liga mladších dorostenců
13.10. 14:00
AJ023
N.Veselí - Kopřivnice
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 15:00
AL121
Sokol Telnice - HK Ivančice
41 : 30
23.2. 15:00
AL067
HK Ivančice - Nové Bránice
34 : 26
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AN022
Telnice - Ivančice
28 : 20
W.H.I.L.
15.5. 18:00
AP194
Most - Veselí n.M.
25 : 22
3.3. 17:00
AP150
Slavia - Písek
33 : 21
13.2. 18:00
AP129
Most - Veselí n.M.
29 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.