Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
19.1. 15:00
AP100
Písek - Olomouc
23 : 24
7.11. 18:00
AP066
Poruba - Michalovce
28 : 27
27.10. 17:30
AP048
Olomouc - Most
25 : 30
17.10. 18:00
AP038
Veselí n.M. - Most
20 : 17
22.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Olomouc
31 : 19
1.9. 16:00
AP006
Zlín - Olomouc
28 : 22
Český pohár žen
19.9. 18:00
APR022
V. Meziříčí - Veselí n.M.
21 : 33
1.liga žen
10.3. 15:00
AR091
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
1.liga-baráž
2.6. 15:00
ARP002
Zlín - HC Plzeň
27 : 19
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT031
Bohunice - SK Velká Bystřice
30 : 10
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:45
AW051
HK Hodonín - Tatran Bohunice
16 : 25
10.3. 17:00
AW040
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
42 : 5
16.2. 15:00
AW031
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 25
25.11. 10:30
AW029
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
29 : 33
1.liga mladších dorostenek M
25.11. 17:00
AY058
V. Meziříčí - Olomouc
30 : 34
Jihomoravská liga mužů
23.9. 17:00
LA005
SK Kuřim B - Bohunice B
23 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
4.11. 14:30
LF060
SK Kuřim - Sokolnice
30 : 24
23.9. 15:30
LF005
SK Kuřim - Bohunice
30 : 14
Jihomoravská liga st. žákyň
14.6. 18:00
LG058
SKH Velká n.V. - Ivančice
38 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
4.11. 13:00
LH060
SK Kuřim - Sokolnice
13 : 22
Jihomoravská liga ml. žákyň
14.6. 17:00
LJ058
Velká n.V. - Ivančice
11 : 14
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - H.Brod
49 : 24
video
online
Písek - Olomouc
25 : 27
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
video
online
Kobylisy - Zlín
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
18
15
2
1
554 : 403
32
2
Slavia
18
12
3
3
532 : 432
27
3
HC Plzeň
18
13
1
4
485 : 429
27
4
Zlín
18
12
1
5
500 : 424
25
5
Písek
18
10
1
7
461 : 438
21
6
Poruba
18
5
2
11
423 : 479
12
7
H.Brod
18
5
2
11
486 : 545
12
8
SVŠ Plzeň
18
5
1
12
389 : 453
11
9
S.Vršovice
18
4
1
13
443 : 532
9
10
Kobylisy
18
2
0
16
401 : 539
4
Tabulka střelců
Pavla Křivánková
Sokol Kobylisy II
154
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
147
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
39
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
38
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Strnišťová
Sokol Poruba
40
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
30
Eliška Novotná
Sokol Vršovice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.