Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE131
Prostějov - H.Brod
36 : 21
20.4. 15:00
AE105
Prostějov - Sokolnice
36 : 27
17.11. 15:00
AE046
Prostějov - Brno B
27 : 33
27.10. 15:00
AE035
Prostějov - SK Kuřim
29 : 25
22.9. 10:30
AE003
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
2.liga mužů SM
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
14.4. 15:00
AF100
Uničov A - Vsetín
20 : 25
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
24.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
28 : 32
2.12. 10:30
AF059
Hranice B - MHK Karviná
26 : 31
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
14.10. 10:30
AF021
Holešov - Uničov A
25 : 24
29.9. 17:30
AF008
V. Bystřice - Uničov A
35 : 20
1.liga starších dorostenců
20.10. 13:00
AG029
Zlín - Dukla
13 : 36
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
20.4. 17:00
AI105
Prostějov - Přerov
40 : 26
2.12. 13:00
AI059
Hranice - Handball KP Brno
22 : 31
17.11. 13:00
AI046
Prostějov - Handball KP Brno
22 : 42
10.11. 13:00
AI037
Hranice - HK Ivančice
35 : 29
27.10. 13:00
AI035
Prostějov - SK Kuřim
37 : 15
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 13:00
AL105
Prostějov - Litovel
44 : 25
13.4. 11:00
AL099
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
17.11. 17:00
AL046
Prostějov - Zlín
34 : 34
27.10. 17:00
AL035
Prostějov - DTJ Polanka
19 : 21
6.10. 13:30
AL018
Zlín - Sokol Dolní Cerekev
31 : 25
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN023
U.Hradiště - Prostějov
22 : 32
2.liga žen M
7.4. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - Bohunice
23 : 23
Žákovská liga starších žaček
10.2. 14:40
AZ069
Žirovnice - SKH Velká n.V.
15 : 13
10.2. 13:00
AZ067
DHC-SVŠ Plzeň - Žirovnice
16 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
video
online
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice
16
14
0
2
417 : 293
28
2
Házená J.Hradec
16
9
0
7
379 : 375
18
3
Lokomotiva Cheb
16
6
1
9
311 : 363
13
4
Č.Budějovice
16
6
0
10
366 : 381
12
5
Astra Praha
16
4
1
11
273 : 334
9
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
126
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
105
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
23
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
20
Iva Slabá
Astra Praha
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
30
Veronika Strašíková
Astra Praha
26
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.