Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
Rozpis soutěže
1.liga ženy -baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 11:00
AE110
Maloměřice - Telnice
18 : 16
14.4. 15:00
AE098
Bohunice - H.Brod
35 : 20
23.3. 17:00
AE091
Ivančice - Kostelec n.H.
33 : 17
17.3. 15:00
AE088
SK Kuřim - Telnice
34 : 26
3.3. 16:00
AE074
Sokolnice - Bohunice
23 : 33
23.2. 11:00
AE070
Maloměřice - V. Meziříčí
31 : 18
1.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Brno B
38 : 27
17.11. 17:00
AE043
Ivančice - H.Brod
39 : 27
28.10. 17:00
AE033
Telnice - Brno B
28 : 27
14.10. 10:30
AE023
Hustopeče - V. Meziříčí
32 : 18
7.10. 16:00
AE017
Sokolnice - Maloměřice
28 : 27
22.9. 17:00
AE005
SK Kuřim - Bohunice
27 : 26
2.liga starších dorostenců M
27.4. 13:00
AI110
Maloměřice - Sokol Telnice
36 : 28
6.4. 11:00
AI070
Maloměřice - Hranice
14 : 18
23.3. 13:00
AI091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
16.3. 17:00
AI088
SK Kuřim - Sokol Telnice
31 : 26
17.11. 15:00
AI043
HK Ivančice - Olomouc
36 : 19
22.9. 15:00
AI005
SK Kuřim - V. Bystřice
32 : 23
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 15:00
AL091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 36
16.3. 15:00
AL085
Sokol Dolní Cerekev - HK Ivančice
32 : 35
9.3. 15:00
AL084
Sokol Dolní Cerekev - Zlín
21 : 29
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
1.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - Zlín
31 : 26
24.11. 15:00
AL052
Sokol Dolní Cerekev - Prostějov
28 : 25
10.11. 15:00
AL041
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Telnice
32 : 28
28.10. 15:00
AL033
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO186
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 10:00
AO182
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
4.5. 09:00
AO181
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga ženy -baráž - výsledky
video
online
HC Plzeň - Zlín
24 : 25
video
online
Zlín - HC Plzeň
27 : 19
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
14
Denisa Kamenářová
HC Zlín
13
Lenka Hradilová
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
4
Denisa Kamenářová
HC Zlín
3
Andrea Vlachová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Helena Brandová
HC Zlín
6
Dana Němcová
HC Plzeň
4
Barbora Zunová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.