Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 11:00
AE110
Maloměřice - Telnice
18 : 16
14.4. 15:00
AE098
Bohunice - H.Brod
35 : 20
23.3. 17:00
AE091
Ivančice - Kostelec n.H.
33 : 17
17.3. 15:00
AE088
SK Kuřim - Telnice
34 : 26
3.3. 16:00
AE074
Sokolnice - Bohunice
23 : 33
23.2. 11:00
AE070
Maloměřice - V. Meziříčí
31 : 18
1.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Brno B
38 : 27
17.11. 17:00
AE043
Ivančice - H.Brod
39 : 27
28.10. 17:00
AE033
Telnice - Brno B
28 : 27
14.10. 10:30
AE023
Hustopeče - V. Meziříčí
32 : 18
7.10. 16:00
AE017
Sokolnice - Maloměřice
28 : 27
22.9. 17:00
AE005
SK Kuřim - Bohunice
27 : 26
2.liga starších dorostenců M
27.4. 13:00
AI110
Maloměřice - Sokol Telnice
36 : 28
6.4. 11:00
AI070
Maloměřice - Hranice
14 : 18
23.3. 13:00
AI091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
16.3. 17:00
AI088
SK Kuřim - Sokol Telnice
31 : 26
17.11. 15:00
AI043
HK Ivančice - Olomouc
36 : 19
22.9. 15:00
AI005
SK Kuřim - V. Bystřice
32 : 23
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 15:00
AL091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 36
16.3. 15:00
AL085
Sokol Dolní Cerekev - HK Ivančice
32 : 35
9.3. 15:00
AL084
Sokol Dolní Cerekev - Zlín
21 : 29
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
1.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - Zlín
31 : 26
24.11. 15:00
AL052
Sokol Dolní Cerekev - Prostějov
28 : 25
10.11. 15:00
AL041
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Telnice
32 : 28
28.10. 15:00
AL033
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO186
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 10:00
AO182
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
4.5. 09:00
AO181
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Olomouc
29 : 22
video
online
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
16
12
1
3
419 : 342
25
2
Karviná
16
10
1
5
380 : 344
21
3
Olomouc
16
8
1
7
397 : 374
17
4
V. Meziříčí
16
5
0
11
366 : 421
10
5
SK Velká Bystřice
16
3
1
12
326 : 407
7
Tabulka střelců
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
110
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
108
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
47
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
47
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
30
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
24
Nela Ulmonová
TJ Sokol Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.