Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 11:00
AE110
Maloměřice - Telnice
18 : 16
14.4. 15:00
AE098
Bohunice - H.Brod
35 : 20
23.3. 17:00
AE091
Ivančice - Kostelec n.H.
33 : 17
17.3. 15:00
AE088
SK Kuřim - Telnice
34 : 26
3.3. 16:00
AE074
Sokolnice - Bohunice
23 : 33
23.2. 11:00
AE070
Maloměřice - V. Meziříčí
31 : 18
1.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Brno B
38 : 27
17.11. 17:00
AE043
Ivančice - H.Brod
39 : 27
28.10. 17:00
AE033
Telnice - Brno B
28 : 27
14.10. 10:30
AE023
Hustopeče - V. Meziříčí
32 : 18
7.10. 16:00
AE017
Sokolnice - Maloměřice
28 : 27
22.9. 17:00
AE005
SK Kuřim - Bohunice
27 : 26
2.liga starších dorostenců M
27.4. 13:00
AI110
Maloměřice - Sokol Telnice
36 : 28
6.4. 11:00
AI070
Maloměřice - Hranice
14 : 18
23.3. 13:00
AI091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
16.3. 17:00
AI088
SK Kuřim - Sokol Telnice
31 : 26
17.11. 15:00
AI043
HK Ivančice - Olomouc
36 : 19
22.9. 15:00
AI005
SK Kuřim - V. Bystřice
32 : 23
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 15:00
AL091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 36
16.3. 15:00
AL085
Sokol Dolní Cerekev - HK Ivančice
32 : 35
9.3. 15:00
AL084
Sokol Dolní Cerekev - Zlín
21 : 29
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
1.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - Zlín
31 : 26
24.11. 15:00
AL052
Sokol Dolní Cerekev - Prostějov
28 : 25
10.11. 15:00
AL041
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Telnice
32 : 28
28.10. 15:00
AL033
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO186
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 10:00
AO182
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
4.5. 09:00
AO181
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.