Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
4.5. 17:30
AF119
Vsetín - Napajedla
28 : 29
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
4.5. 15:30
AI119
Vsetín - Maloměřice
36 : 26
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
10.11. 15:00
AL039
Litovel - Prostějov
31 : 29
Český pohár mužů
16.9. 14:00
AN047
Vsetín - Droždín
25 : 23
1.liga žen
6.4. 16:00
AR108
Zlín B - HC Plzeň
28 : 23
24.2. 14:30
AR084
Olomouc B - S.Vršovice
35 : 29
17.2. 12:40
AR074
Poruba B - Olomouc B
26 : 20
10.2. 15:00
AR067
Otrokovice - Slavia B
24 : 20
18.11. 15:00
AR053
Zlín B - Slavia B
32 : 24
27.10. 13:00
AR035
Kunovice - SVŠ Plzeň A
31 : 15
21.10. 14:30
AR030
Olomouc B - Zlín B
39 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
video
online
Bohunice - H.Brod
25 : 26
video
online
Karviná - Olomouc
20 : 50
video
online
Pardubice - Poruba
19 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
15
0
1
511 : 320
30
2
Zlín
16
13
0
3
463 : 380
26
3
H.Brod
16
11
0
5
514 : 474
22
4
V. Meziříčí
16
8
0
8
490 : 456
16
5
Poruba
16
9
0
7
411 : 390
16
6
Bohunice
16
6
1
9
349 : 371
13
7
J.Hradec
16
5
0
11
375 : 417
10
8
Pardubice
16
2
1
13
305 : 479
5
9
Karviná
16
2
0
14
370 : 501
4
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
167
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
158
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
49
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Veronika Řeháková
SHK D-P Pardubice
28
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.