Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
39 : 25
9.3. 17:00
AA121
Kopřivnice - Lovosice
25 : 25
24.2. 17:00
AA114
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 30
16.2. 18:00
AA107
Kopřivnice - Karviná
29 : 34
1.12. 18:00
AA068
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
11.11. 16:00
AA049
Frýdek-Místek - Lovosice
24 : 27
13.10. 18:00
AA033
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
6.10. 18:00
AA030
Karviná - KP Brno
29 : 29
16.9. 17:00
AA009
KP Brno - Frýdek-Místek
36 : 29
2.liga mužů SM
12.5. 15:00
AF126
Uničov A - Polanka
24 : 32
4.5. 10:30
AF118
Šumperk - V. Bystřice
24 : 24
3.3. 10:30
AF078
Šumperk - Vsetín
33 : 26
25.11. 10:30
AF054
Holešov - Ostrava
32 : 31
1.liga starších dorostenců
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
2.liga starších dorostenců M
23.2. 15:00
AI072
Handball KP Brno - Přerov
42 : 22
1.liga mladších dorostenců
23.2. 13:00
AJ072
KP Brno - HK Lovosice
34 : 28
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
Český pohár mužů
11.1. 19:00
AN066
Zlín - Zubří
26 : 24
7.11. 18:00
AN062
Vsetín - Hranice
28 : 37
W.H.I.L.
1.5. 15:00
AP202
Písek - Zlín
30 : 26
23.1. 17:00
AP116
Zlín - Most
21 : 29
5.1. 17:00
AP083
Veselí n.M. - Nitra
34 : 24
16.11. 18:00
AP073
Veselí n.M. - J.Hradec
33 : 20
21.10. 17:00
AP042
Slavia - J.Hradec
33 : 17
23.9. 17:00
AP019
Zlín - Partizánske
27 : 32
2.liga žen M
28.4. 17:00
AT055
Olomouc - SK Velká Bystřice
35 : 29
Liga Olomouckého kraje - muži
21.4. 10:30
OA058
Senice - Žeravice
22 : 20
29.9. 15:00
OA007
Droždín - Uničov B
28 : 28
LOLK starší žáci - skupina II.
21.4. 12:00
OG008
Senice - Velká Bystřice B
21 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Šaľa - Most
20 : 29
video
online
Zlín - Veselí n.M.
29 : 35
video
online
Slavia - Partizánske
32 : 27
video
online
Michalovce - J.Hradec
41 : 18
video
online
Nitra - Olomouc
29 : 28
video
online
Poruba - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
24
22
0
2
703 : 546
44
2
Michalovce
24
20
2
2
786 : 540
42
3
Poruba
24
18
0
6
787 : 625
36
4
Veselí n.M.
24
16
2
6
612 : 559
34
5
Slavia
24
16
0
8
747 : 612
32
6
Šaľa
24
15
1
8
712 : 604
31
7
Partizánske
24
12
1
11
627 : 633
25
8
ŠKP Piccard Senec
24
9
0
15
610 : 687
18
9
Olomouc
24
8
1
15
594 : 663
17
10
Zlín
24
6
0
18
616 : 721
12
11
Písek
24
4
1
19
583 : 734
9
12
J.Hradec
24
4
0
20
499 : 715
8
13
Nitra
24
2
0
22
571 : 808
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.