Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
Rozpis soutěže
1.liga ženy -baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Valdemar Macharáček
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
2.3. 15:00
AE077
Kostelec n.H. - Telnice
23 : 21
2.liga žen M
28.4. 17:00
AT055
Olomouc - SK Velká Bystřice
35 : 29
11.11. 17:00
AT024
Olomouc - Karviná
22 : 21
28.10. 16:00
AT016
SK Velká Bystřice - Bohunice
22 : 25
23.9. 17:00
AT005
Olomouc - V. Meziříčí
31 : 21
Žákovská liga starších žaček
20.1. 17:20
AZ045
Kunovice - Velká Bystřice
12 : 4
20.1. 15:20
AZ042
HC Plzeň - Kunovice
12 : 13
20.1. 13:20
AZ039
J.Hradec - HC Plzeň
11 : 21
20.1. 11:20
AZ036
J.Hradec - Velká Bystřice
9 : 9
20.1. 09:20
AZ033
Kunovice - J.Hradec
12 : 12
Liga Olomouckého kraje - muži
18.5. 11:00
OA076
Přerov "B" - Žeravice
25 : 19
5.5. 11:30
OA067
Tatran Litovel B - Žeravice
36 : 23
21.4. 10:30
OA057
Dřevohostice - Kostelec B
33 : 23
21.10. 14:00
OA024
SK Velká Bystřice B - Senice
26 : 26
30.9. 11:00
OA006
Přerov "B" - SK Velká Bystřice B
24 : 24
15.9. 15:00
OA043
Droždín - Kostelec B
30 : 28
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
6.4. 09:30
OD072
V. Bystřice - Velká Bystřice B
31 : 9
10.11. 16:00
OD047
Kostelec na Hané - Velká Bystřice B
29 : 8
28.10. 14:30
OD034
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
24 : 9
LOLK starší žáci - skupina I.
9.6. 10:00
OF029
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
35 : 22
18.5. 09:00
OF020
Sokol HC Přerov - Litovel
27 : 24
6.4. 13:30
OF001
V. Bystřice - Uničov
37 : 23
LOLK starší žáci - skupina II.
6.4. 12:00
OG001
Velká Bystřice B - Hranice
23 : 16
LOLK mladší žačky - skupina I.
1.6. 13:30
OH027
Zora Olomouc - Zlín "A"
14 : 16
20.4. 09:00
OH008
Zora Olomouc - DHK Litovel
10 : 17
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
10.11. 10:00
OB022
STM Olomouc - Litovel
32 : 29
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
30.9. 09:00
OC004
Sokol HC Přerov - Žeravice
32 : 10
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
11.11. 15:30
OE024
UP HSC Olomouc - Žeravice
15 : 24
11.11. 14:30
OE022
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
22.9. 09:00
OE001
Zora Olomouc - UP Olomouc "B"
19 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga ženy -baráž - výsledky
video
online
HC Plzeň - Zlín
24 : 25
video
online
Zlín - HC Plzeň
27 : 19
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
14
Denisa Kamenářová
HC Zlín
13
Lenka Hradilová
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
4
Denisa Kamenářová
HC Zlín
3
Andrea Vlachová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Helena Brandová
HC Zlín
6
Dana Němcová
HC Plzeň
4
Barbora Zunová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.