Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 16:30
AC131
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
19.5. 14:45
AC130
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
17.3. 17:15
AC087
Košutka - Dukla B
20 : 25
23.2. 16:30
AC070
S.Vršovice - Třeboň
26 : 25
24.11. 16:30
AC053
S.Vršovice - Bohemians
21 : 22
21.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
28 : 32
2.liga mužů SVČ
5.5. 17:00
AD117
HC Žatec - Dvůr Králové
20 : 22
30.3. 14:00
AD084
Ml. Boleslav - Dvůr Králové
18 : 18
8.12. 17:00
AD064
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
17 : 23
1.12. 17:00
AD058
HC Žatec - Ml. Boleslav
27 : 24
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
29.9. 16:30
AD008
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
24 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
21.4. 17:30
AK105
Úvaly - TJ košutka
25 : 27
17.3. 15:30
AK087
TJ košutka - Liberec
29 : 35
23.2. 14:30
AK070
S.Vršovice - Třeboň
27 : 29
24.11. 14:30
AK053
S.Vršovice - Chrudim
28 : 28
27.10. 10:30
AK034
Chrudim - TJ košutka
31 : 25
29.9. 14:30
AK008
Ml. Boleslav - TJ košutka
32 : 38
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
2.liga žen Č
1.5. 16:30
AS132
Astra - Turnov
29 : 25
28.4. 15:00
AS125
Ústí n.L. - Č.Budějovice
25 : 29
9.2. 17:00
AS072
Ústí n.L. - Strakonice
25 : 27
3.11. 17:00
AS040
Ústí n.L. - Astra
21 : 24
14.10. 14:00
AS020
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
29 : 19
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU089
Písek - Slavia
30 : 21
2.liga starších dorostenek Č
1.5. 14:30
AV060
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
2.3. 17:00
AX089
Písek - Slavia
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.