Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 16:30
AC131
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
19.5. 14:45
AC130
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
17.3. 17:15
AC087
Košutka - Dukla B
20 : 25
23.2. 16:30
AC070
S.Vršovice - Třeboň
26 : 25
24.11. 16:30
AC053
S.Vršovice - Bohemians
21 : 22
21.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
28 : 32
2.liga mužů SVČ
5.5. 17:00
AD117
HC Žatec - Dvůr Králové
20 : 22
30.3. 14:00
AD084
Ml. Boleslav - Dvůr Králové
18 : 18
8.12. 17:00
AD064
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
17 : 23
1.12. 17:00
AD058
HC Žatec - Ml. Boleslav
27 : 24
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
29.9. 16:30
AD008
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
24 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
21.4. 17:30
AK105
Úvaly - TJ košutka
25 : 27
17.3. 15:30
AK087
TJ košutka - Liberec
29 : 35
23.2. 14:30
AK070
S.Vršovice - Třeboň
27 : 29
24.11. 14:30
AK053
S.Vršovice - Chrudim
28 : 28
27.10. 10:30
AK034
Chrudim - TJ košutka
31 : 25
29.9. 14:30
AK008
Ml. Boleslav - TJ košutka
32 : 38
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
2.liga žen Č
1.5. 16:30
AS132
Astra - Turnov
29 : 25
28.4. 15:00
AS125
Ústí n.L. - Č.Budějovice
25 : 29
9.2. 17:00
AS072
Ústí n.L. - Strakonice
25 : 27
3.11. 17:00
AS040
Ústí n.L. - Astra
21 : 24
14.10. 14:00
AS020
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
29 : 19
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU089
Písek - Slavia
30 : 21
2.liga starších dorostenek Č
1.5. 14:30
AV060
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
2.3. 17:00
AX089
Písek - Slavia
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Háje - Zlín "B"
18 : 12
video
online
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
video
online
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
video
online
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
video
online
Zlín "A" - Háje
29 : 13
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
video
online
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
22 : 14
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Slavia - Háje
9 : 13
video
online
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
video
online
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
video
online
Poruba - Slavia
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
0
1
96 : 56
8
2
Háje
5
4
0
1
84 : 77
8
3
Slavia
5
3
0
2
70 : 64
6
4
Poruba
5
2
0
3
77 : 78
4
5
Zora Olomouc
5
2
0
3
68 : 82
4
6
Zlín "B"
5
0
0
5
64 : 102
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.