Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 16:30
AC131
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
19.5. 14:45
AC130
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
17.3. 17:15
AC087
Košutka - Dukla B
20 : 25
23.2. 16:30
AC070
S.Vršovice - Třeboň
26 : 25
24.11. 16:30
AC053
S.Vršovice - Bohemians
21 : 22
21.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
28 : 32
2.liga mužů SVČ
5.5. 17:00
AD117
HC Žatec - Dvůr Králové
20 : 22
30.3. 14:00
AD084
Ml. Boleslav - Dvůr Králové
18 : 18
8.12. 17:00
AD064
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
17 : 23
1.12. 17:00
AD058
HC Žatec - Ml. Boleslav
27 : 24
18.11. 18:30
AD048
Praha 4 - Kolín
36 : 28
29.9. 16:30
AD008
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
24 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
21.4. 17:30
AK105
Úvaly - TJ košutka
25 : 27
17.3. 15:30
AK087
TJ košutka - Liberec
29 : 35
23.2. 14:30
AK070
S.Vršovice - Třeboň
27 : 29
24.11. 14:30
AK053
S.Vršovice - Chrudim
28 : 28
27.10. 10:30
AK034
Chrudim - TJ košutka
31 : 25
29.9. 14:30
AK008
Ml. Boleslav - TJ košutka
32 : 38
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
2.liga žen Č
1.5. 16:30
AS132
Astra - Turnov
29 : 25
28.4. 15:00
AS125
Ústí n.L. - Č.Budějovice
25 : 29
9.2. 17:00
AS072
Ústí n.L. - Strakonice
25 : 27
3.11. 17:00
AS040
Ústí n.L. - Astra
21 : 24
14.10. 14:00
AS020
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
29 : 19
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU089
Písek - Slavia
30 : 21
2.liga starších dorostenek Č
1.5. 14:30
AV060
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
2.3. 17:00
AX089
Písek - Slavia
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL-nadstavba II ČR 5-8 - 6. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
30 : 20
video
online
J.Hradec - Zlín
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
6
5
0
1
173 : 132
14
2
Písek
6
5
0
1
175 : 164
11
3
J.Hradec
6
1
1
4
142 : 175
3
4
Zlín
6
0
1
5
153 : 172
3
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.