Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
12.5. 17:00
A46
Košutka B - Rokycany
18 : 16
21.4. 17:00
A36
Košutka B - Šťáhlavy
25 : 27
9.9. 17:00
A02
TJ Loko Plzeň - Košutka B
33 : 29
Extraliga
19.5. 13:50
AA159
Hranice - Lovosice
29 : 22
11.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 32
28.4. 10:30
AA143
Jičín - Dukla
28 : 25
20.4. 10:30
AA139
Lovosice - Zubří
27 : 25
17.4. 19:00
AA138
Jičín - Lovosice
21 : 20
17.3. 10:30
AA130
Hranice - KP Brno
30 : 24
2.3. 18:00
AA118
Zubří - Karviná
29 : 26
9.2. 17:00
AA097
KP Brno - Lovosice
22 : 22
15.12. 18:00
AA079
Lovosice - Zubří
32 : 32
1.12. 17:00
AA070
KP Brno - Jičín
26 : 26
2 liga mužů JZČ
13.4. 17:00
AC100
Košutka - Bohemians
26 : 29
2.liga muži - baráž
29.5. 18:30
ACD002
Dukla B - Praha 4
31 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 15:00
AK100
TJ košutka - Chrudim
27 : 30
W.H.I.L.
24.4. 18:00
AP183
Most - Slavia
29 : 29
9.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Slavia
21 : 19
30.1. 18:00
AP115
Písek - Partizánske
31 : 31
12.1. 17:00
AP090
Most - Šaľa
27 : 23
16.11. 17:30
AP074
Olomouc - Slavia
21 : 27
31.10. 18:00
AP051
Most - Michalovce
25 : 24
1.9. 15:00
AP007
Písek - Veselí n.M.
15 : 28
mladší dorost
17.10. 00:00
B12
Talent Plzeň "B" - Slavia VŠ Plzeň
43 : 25
starší žáci
17.5. 18:00
C21
Talent B - Košutka
22 : 8
12.5. 15:15
C19
Košutka - Šťáhlavy
9 : 15
7.5. 18:00
C20
Talent B - Talent A
14 : 25
1.10. 18:00
C05
Talent A - Košutka
30 : 4
starší žákyně
8.5. 16:30
D22
DHC Plzeň A - DHC-SVŠ Plzeň
18 : 23
mladší žáci
17.5. 16:15
E50
SSK Talent Plzeň C - Šťáhlavy
27 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.