Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
24.11. 10:00
AC054
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
2.liga mužů SVČ
2.12. 17:30
AD057
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 30
18.11. 17:00
AD045
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 20
28.10. 17:00
AD031
Jablonec - TJ Sokol Bělá
37 : 17
14.10. 17:00
AD022
Slavia - Kolín
23 : 23
23.9. 17:00
AD001
1.HC Pardubice - Jablonec
21 : 24
2.liga mužů JM
10.3. 17:00
AE082
H.Brod - SK Kuřim
24 : 27
8.12. 17:00
AE065
H.Brod - Prostějov
21 : 23
29.9. 17:00
AE010
H.Brod - V. Meziříčí
20 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 17:00
AG097
Jičín - Zubří
33 : 31
23.3. 14:00
AG095
Dukla - Zlín
33 : 20
15.12. 20:00
AG070
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
24.11. 14:00
AG054
Dukla - Ostrava
43 : 19
2.liga starších dorostenců Č
2.12. 15:30
AH057
TJ Kutná Hora - Sokol Kobylisy
36 : 31
25.11. 15:00
AH051
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
6.10. 10:00
AH018
Chrudim - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.4. 15:00
AJ097
Jičín - Zubří
31 : 36
23.3. 12:00
AJ095
Dukla - KP Brno
32 : 35
15.12. 16:00
AJ070
Jičín - Kopřivnice
34 : 25
24.11. 12:00
AJ054
Dukla - Ostrava
38 : 33
13.10. 15:30
AJ020
Jičín - KP Brno
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:30
AK131
Úvaly - Liberec
26 : 36
2.12. 13:30
AK057
Úvaly - S.Vršovice
18 : 23
28.10. 15:00
AK031
Jablonec - S.Vršovice
33 : 13
23.9. 14:45
AK001
Chrudim - Jablonec
29 : 20
Český pohár mužů
2.9. 18:00
AN001
Turnov - Ml. Boleslav
24 : 32
Český pohár žen
2.9. 16:00
APR004
Turnov - Pardubice
25 : 24
2.liga žen Č
6.4. 12:30
AS103
Pardubice - Č.Budějovice
27 : 22
11.11. 16:30
AS043
Pardubice - Milevsko
31 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Háje - Zlín "B"
18 : 12
video
online
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
video
online
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
video
online
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
video
online
Zlín "A" - Háje
29 : 13
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
video
online
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
22 : 14
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Slavia - Háje
9 : 13
video
online
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
video
online
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
video
online
Poruba - Slavia
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
0
1
96 : 56
8
2
Háje
5
4
0
1
84 : 77
8
3
Slavia
5
3
0
2
70 : 64
6
4
Poruba
5
2
0
3
77 : 78
4
5
Zora Olomouc
5
2
0
3
68 : 82
4
6
Zlín "B"
5
0
0
5
64 : 102
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.