Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 16:30
AC131
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
19.5. 14:45
AC130
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
17.3. 17:15
AC087
Košutka - Dukla B
20 : 25
23.2. 16:30
AC070
S.Vršovice - Třeboň
26 : 25
24.11. 16:30
AC053
S.Vršovice - Bohemians
21 : 22
2.liga mužů SVČ
5.5. 17:00
AD117
HC Žatec - Dvůr Králové
20 : 22
30.3. 14:00
AD084
Ml. Boleslav - Dvůr Králové
18 : 18
8.12. 17:00
AD064
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
17 : 23
1.12. 17:00
AD058
HC Žatec - Ml. Boleslav
27 : 24
29.9. 16:30
AD008
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
24 : 27
2.liga starších dorostenců Č
11.11. 15:00
AH040
Chrudim - HC Plzeň
32 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
21.4. 17:30
AK105
Úvaly - TJ košutka
25 : 27
17.3. 15:30
AK087
TJ košutka - Liberec
29 : 35
23.2. 14:30
AK070
S.Vršovice - Třeboň
27 : 29
24.11. 14:30
AK053
S.Vršovice - Chrudim
28 : 28
27.10. 10:30
AK034
Chrudim - TJ košutka
31 : 25
29.9. 14:30
AK008
Ml. Boleslav - TJ košutka
32 : 38
Žákovská liga starších žáků
14.4. 16:30
AO164
HK B Most - Liberec
19 : 12
14.4. 14:40
AO162
N. Veselí A - HK B Most
15 : 20
14.4. 14:00
AO161
Liberec - Dukla 6
17 : 31
14.4. 11:30
AO158
Liberec - N. Veselí A
15 : 20
14.4. 10:40
AO157
HK B Most - Karviná A
15 : 18
2.liga žen Č
1.5. 16:30
AS132
Astra - Turnov
29 : 25
28.4. 15:00
AS125
Ústí n.L. - Č.Budějovice
25 : 29
9.2. 17:00
AS072
Ústí n.L. - Strakonice
25 : 27
3.11. 17:00
AS040
Ústí n.L. - Astra
21 : 24
14.10. 14:00
AS020
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
29 : 19
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU089
Písek - Slavia
30 : 21
2.liga starších dorostenek Č
1.5. 14:30
AV060
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
2.3. 17:00
AX089
Písek - Slavia
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - H.Brod
31 : 16
video
online
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
video
online
Otrokovice - Poruba B
23 : 22
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 20
video
online
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
20
16
2
2
548 : 428
34
2
Slavia B
20
14
2
4
516 : 408
30
3
Otrokovice
20
14
0
6
522 : 444
28
4
Poruba B
20
11
0
9
485 : 439
22
5
Kunovice
20
10
1
9
487 : 443
21
6
Kobylisy
20
10
0
10
475 : 490
20
7
Olomouc B
20
10
0
10
550 : 518
20
8
Zlín B
20
10
0
10
539 : 545
20
9
S.Vršovice
20
6
4
10
481 : 503
16
10
H.Brod
20
3
0
17
398 : 592
6
11
SVŠ Plzeň A
20
1
1
18
357 : 548
3
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
158
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
151
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
124
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
39
Andrea Vlachová
HC Plzeň
35
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eva Siudová
Sokol Vršovice
44
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
30
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.