Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
17.3. 17:00
AD089
Praha 4 - 1.HC Pardubice
44 : 30
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
18.11. 17:00
AD044
Slavia - TJ Sokol Bělá
42 : 20
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AN036
Sez. Ústí - Třeboň
27 : 28
6.9. 19:30
AN002
Sparta - Libčice n. Vlt.
12 : 27
Žákovská liga starších žáků
2.6. 11:30
AO199
HK B Most - Ostrava
13 : 20
2.6. 08:30
AO196
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - H.Brod
49 : 24
video
online
Písek - Olomouc
25 : 27
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
video
online
Kobylisy - Zlín
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
18
15
2
1
554 : 403
32
2
Slavia
18
12
3
3
532 : 432
27
3
HC Plzeň
18
13
1
4
485 : 429
27
4
Zlín
18
12
1
5
500 : 424
25
5
Písek
18
10
1
7
461 : 438
21
6
Poruba
18
5
2
11
423 : 479
12
7
H.Brod
18
5
2
11
486 : 545
12
8
SVŠ Plzeň
18
5
1
12
389 : 453
11
9
S.Vršovice
18
4
1
13
443 : 532
9
10
Kobylisy
18
2
0
16
401 : 539
4
Tabulka střelců
Pavla Křivánková
Sokol Kobylisy II
154
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
147
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
39
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
38
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Strnišťová
Sokol Poruba
40
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
30
Eliška Novotná
Sokol Vršovice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.