Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
17.3. 17:00
AD089
Praha 4 - 1.HC Pardubice
44 : 30
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
18.11. 17:00
AD044
Slavia - TJ Sokol Bělá
42 : 20
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AN036
Sez. Ústí - Třeboň
27 : 28
6.9. 19:30
AN002
Sparta - Libčice n. Vlt.
12 : 27
Žákovská liga starších žáků
2.6. 11:30
AO199
HK B Most - Ostrava
13 : 20
2.6. 08:30
AO196
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.