Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
17.3. 17:00
AD089
Praha 4 - 1.HC Pardubice
44 : 30
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
18.11. 17:00
AD044
Slavia - TJ Sokol Bělá
42 : 20
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AN036
Sez. Ústí - Třeboň
27 : 28
6.9. 19:30
AN002
Sparta - Libčice n. Vlt.
12 : 27
Žákovská liga starších žáků
2.6. 11:30
AO199
HK B Most - Ostrava
13 : 20
2.6. 08:30
AO196
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
33 : 20
video
online
Michalovce - Šaľa
31 : 19
video
online
Šaľa - Michalovce
17 : 24
video
online
Šaľa - Michalovce
5.5. 10:30
video
online
Michalovce - Šaľa
8.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.