Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
25.5. 14:45
A56
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
23 : 22
27.4. 15:00
A39
Rokycany - TJ Loko Plzeň
21 : 31
14.4. 16:00
A30
Košutka B - TJ Loko Plzeň
34 : 33
14.10. 17:00
A23
Košutka B - Plzenec "B"
33 : 21
8.9. 10:30
A04
Rokycany - Plzenec "B"
22 : 29
1.liga mužů
12.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Karviná B
28 : 24
20.4. 13:00
AB104
Loko Louny - Strakonice
24 : 31
2.3. 11:00
AB076
Ústí n.L. - Olomouc
34 : 30
1.12. 13:00
AB058
Loko Louny - Náchod
34 : 36
24.11. 18:00
AB049
Strakonice - Chodov
16 : 15
11.11. 17:00
AB042
Jičín "B" - Olomouc
26 : 25
7.10. 13:00
AB014
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
22.9. 18:00
AB005
Strakonice - Náchod
31 : 32
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:00
AG123
Jičín - Karviná
28 : 23
11.11. 13:00
AG042
Jičín - Dukla
28 : 27
2.liga starších dorostenců Č
20.4. 15:00
AH104
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 26
23.3. 16:45
AH093
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
22 : 16
1.12. 15:00
AH058
Loko Louny - Náchod
33 : 31
17.11. 14:15
AH045
HC Plzeň - Náchod
18 : 39
7.10. 17:00
AH014
Loko Louny - HC Plzeň
41 : 18
1.liga mladších dorostenců
12.5. 15:00
AJ123
Jičín - Karviná
23 : 31
24.11. 16:00
AJ049
Strakonice - Zubří
29 : 30
11.11. 15:00
AJ042
Jičín - Dukla
40 : 37
22.9. 16:00
AJ005
Strakonice - Talent Plzeň
29 : 39
2.liga mladších dorostenců Č
1.12. 17:00
AK058
Loko Louny - Ml. Boleslav
33 : 32
7.10. 15:00
AK014
Loko Louny - Chrudim
23 : 28
Žákovská liga starších žáků
24.3. 12:40
AO147
Karviná A - N. Veselí A
17 : 9
24.3. 11:20
AO145
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
23 : 23
24.3. 10:40
AO144
Ostrava - N. Veselí A
7 : 6
24.3. 09:20
AO142
N. Veselí A - AŠ Ml. Boleslav
17 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.