Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA183
KP Brno - Karviná
28 : 34
21.4. 10:30
AA140
Hranice - Jičín
25 : 24
9.3. 17:00
AA123
KP Brno - Zubří
21 : 24
2.3. 18:00
AA116
Jičín - Plzeň
22 : 18
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 16:30
AA069
Dukla - Hranice
19 : 15
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5.10. 17:30
AA025
Hranice - Lovosice
29 : 26
22.9. 18:00
AA017
Plzeň - KP Brno
25 : 32
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB127
Chodov - Litovel
26 : 23
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:00
AC127
Chodov B - Košutka
30 : 30
1.liga starších dorostenců
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
1.liga mladších dorostenců
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
Český pohár mužů
16.9. 19:00
AN038
Praha 4 - Loko Louny
25 : 26
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 15:00
AP200
Písek - Olomouc
28 : 26
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
9.2. 17:00
AP124
Most - Písek
29 : 21
7.1. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
10.11. 16:30
AP068
Slavia - Veselí n.M.
30 : 20
31.10. 18:00
AP056
J.Hradec - Nitra
28 : 27
13.10. 15:00
AP033
Písek - Most
22 : 30
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
1.liga žen
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
20.10. 14:15
AS028
Strakonice - Turnov
22 : 14
1.liga starších dorostenek
17.11. 18:00
AU051
S.Vršovice - Kobylisy
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - H.Brod
31 : 16
video
online
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
video
online
Otrokovice - Poruba B
23 : 22
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 20
video
online
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
20
16
2
2
548 : 428
34
2
Slavia B
20
14
2
4
516 : 408
30
3
Otrokovice
20
14
0
6
522 : 444
28
4
Poruba B
20
11
0
9
485 : 439
22
5
Kunovice
20
10
1
9
487 : 443
21
6
Kobylisy
20
10
0
10
475 : 490
20
7
Olomouc B
20
10
0
10
550 : 518
20
8
Zlín B
20
10
0
10
539 : 545
20
9
S.Vršovice
20
6
4
10
481 : 503
16
10
H.Brod
20
3
0
17
398 : 592
6
11
SVŠ Plzeň A
20
1
1
18
357 : 548
3
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
158
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
151
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
124
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
39
Andrea Vlachová
HC Plzeň
35
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eva Siudová
Sokol Vršovice
44
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
30
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.