Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Žákovská liga starších žaček
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA183
KP Brno - Karviná
28 : 34
21.4. 10:30
AA140
Hranice - Jičín
25 : 24
9.3. 17:00
AA123
KP Brno - Zubří
21 : 24
2.3. 18:00
AA116
Jičín - Plzeň
22 : 18
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 16:30
AA069
Dukla - Hranice
19 : 15
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5.10. 17:30
AA025
Hranice - Lovosice
29 : 26
22.9. 18:00
AA017
Plzeň - KP Brno
25 : 32
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB127
Chodov - Litovel
26 : 23
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:00
AC127
Chodov B - Košutka
30 : 30
1.liga starších dorostenců
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
1.liga mladších dorostenců
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
Český pohár mužů
16.9. 19:00
AN038
Praha 4 - Loko Louny
25 : 26
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 15:00
AP200
Písek - Olomouc
28 : 26
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
9.2. 17:00
AP124
Most - Písek
29 : 21
7.1. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
10.11. 16:30
AP068
Slavia - Veselí n.M.
30 : 20
31.10. 18:00
AP056
J.Hradec - Nitra
28 : 27
13.10. 15:00
AP033
Písek - Most
22 : 30
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
1.liga žen
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
20.10. 14:15
AS028
Strakonice - Turnov
22 : 14
1.liga starších dorostenek
17.11. 18:00
AU051
S.Vršovice - Kobylisy
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
video
online
Bohunice - H.Brod
25 : 26
video
online
Karviná - Olomouc
20 : 50
video
online
Pardubice - Poruba
19 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
15
0
1
511 : 320
30
2
Zlín
16
13
0
3
463 : 380
26
3
H.Brod
16
11
0
5
514 : 474
22
4
V. Meziříčí
16
8
0
8
490 : 456
16
5
Poruba
16
9
0
7
411 : 390
16
6
Bohunice
16
6
1
9
349 : 371
13
7
J.Hradec
16
5
0
11
375 : 417
10
8
Pardubice
16
2
1
13
305 : 479
5
9
Karviná
16
2
0
14
370 : 501
4
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
167
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
158
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
49
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Veronika Řeháková
SHK D-P Pardubice
28
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.