Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA183
KP Brno - Karviná
28 : 34
21.4. 10:30
AA140
Hranice - Jičín
25 : 24
9.3. 17:00
AA123
KP Brno - Zubří
21 : 24
2.3. 18:00
AA116
Jičín - Plzeň
22 : 18
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 16:30
AA069
Dukla - Hranice
19 : 15
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5.10. 17:30
AA025
Hranice - Lovosice
29 : 26
22.9. 18:00
AA017
Plzeň - KP Brno
25 : 32
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB127
Chodov - Litovel
26 : 23
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:00
AC127
Chodov B - Košutka
30 : 30
1.liga starších dorostenců
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
1.liga mladších dorostenců
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
Český pohár mužů
16.9. 19:00
AN038
Praha 4 - Loko Louny
25 : 26
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 15:00
AP200
Písek - Olomouc
28 : 26
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
9.2. 17:00
AP124
Most - Písek
29 : 21
7.1. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
10.11. 16:30
AP068
Slavia - Veselí n.M.
30 : 20
31.10. 18:00
AP056
J.Hradec - Nitra
28 : 27
13.10. 15:00
AP033
Písek - Most
22 : 30
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
1.liga žen
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
20.10. 14:15
AS028
Strakonice - Turnov
22 : 14
1.liga starších dorostenek
17.11. 18:00
AU051
S.Vršovice - Kobylisy
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Šaľa - Most
20 : 29
video
online
Zlín - Veselí n.M.
29 : 35
video
online
Slavia - Partizánske
32 : 27
video
online
Michalovce - J.Hradec
41 : 18
video
online
Nitra - Olomouc
29 : 28
video
online
Poruba - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
24
22
0
2
703 : 546
44
2
Michalovce
24
20
2
2
786 : 540
42
3
Poruba
24
18
0
6
787 : 625
36
4
Veselí n.M.
24
16
2
6
612 : 559
34
5
Slavia
24
16
0
8
747 : 612
32
6
Šaľa
24
15
1
8
712 : 604
31
7
Partizánske
24
12
1
11
627 : 633
25
8
ŠKP Piccard Senec
24
9
0
15
610 : 687
18
9
Olomouc
24
8
1
15
594 : 663
17
10
Zlín
24
6
0
18
616 : 721
12
11
Písek
24
4
1
19
583 : 734
9
12
J.Hradec
24
4
0
20
499 : 715
8
13
Nitra
24
2
0
22
571 : 808
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.