Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
12.5. 17:00
AA154
Zubří - Lovosice
23 : 26
1.5. 18:00
AA147
Plzeň - Jičín
22 : 22
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
23.2. 17:00
AA110
KP Brno - Kopřivnice
25 : 21
22.12. 10:30
AA090
Hranice - Zubří
34 : 19
15.12. 18:00
AA084
Karviná - Přerov
30 : 24
25.11. 14:30
AA061
Plzeň - Lovosice
28 : 24
17.10. 19:00
AA037
Jičín - Lovosice
24 : 24
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
15.9. 18:00
AA008
Karviná - Plzeň
26 : 29
1.liga mužů
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
2.12. 14:30
AG056
N.Veselí - Dukla
32 : 33
1.liga mladších dorostenců
2.12. 12:30
AJ056
N.Veselí - Dukla
36 : 26
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AN078
Hranice - Dukla
29 : 24
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP192
Poruba - Most
35 : 27
27.4. 17:00
AP188
Veselí n.M. - Most
29 : 30
13.4. 15:00
AP196
Zlín - Písek
34 : 35
6.4. 18:00
AP180
Slavia - Partizánske
32 : 27
1.3. 18:00
AP152
Poruba - Olomouc
38 : 25
2.2. 17:00
AP114
Veselí n.M. - Michalovce
15 : 24
26.1. 18:00
AP107
Poruba - Slavia
33 : 29
12.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Zlín
33 : 26
13.10. 17:00
AP032
Zlín - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.9. 18:00
AP014
Poruba - Šaľa
31 : 28
1.9. 18:00
AP004
J.Hradec - Partizánske
18 : 29
Český pohár žen
24.10. 17:00
APR027
Zlín - Poruba
27 : 34
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.6. 13:00
LJ059
Hodonín - Veselí n.M.
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.