Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
12.5. 17:00
AA154
Zubří - Lovosice
23 : 26
1.5. 18:00
AA147
Plzeň - Jičín
22 : 22
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
23.2. 17:00
AA110
KP Brno - Kopřivnice
25 : 21
22.12. 10:30
AA090
Hranice - Zubří
34 : 19
15.12. 18:00
AA084
Karviná - Přerov
30 : 24
25.11. 14:30
AA061
Plzeň - Lovosice
28 : 24
17.10. 19:00
AA037
Jičín - Lovosice
24 : 24
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
15.9. 18:00
AA008
Karviná - Plzeň
26 : 29
1.liga mužů
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
2.12. 14:30
AG056
N.Veselí - Dukla
32 : 33
1.liga mladších dorostenců
2.12. 12:30
AJ056
N.Veselí - Dukla
36 : 26
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AN078
Hranice - Dukla
29 : 24
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP192
Poruba - Most
35 : 27
27.4. 17:00
AP188
Veselí n.M. - Most
29 : 30
13.4. 15:00
AP196
Zlín - Písek
34 : 35
6.4. 18:00
AP180
Slavia - Partizánske
32 : 27
1.3. 18:00
AP152
Poruba - Olomouc
38 : 25
2.2. 17:00
AP114
Veselí n.M. - Michalovce
15 : 24
26.1. 18:00
AP107
Poruba - Slavia
33 : 29
12.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Zlín
33 : 26
13.10. 17:00
AP032
Zlín - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.9. 18:00
AP014
Poruba - Šaľa
31 : 28
1.9. 18:00
AP004
J.Hradec - Partizánske
18 : 29
Český pohár žen
24.10. 17:00
APR027
Zlín - Poruba
27 : 34
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.6. 13:00
LJ059
Hodonín - Veselí n.M.
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Háje - Zlín "B"
18 : 12
video
online
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
video
online
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
video
online
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
video
online
Zlín "A" - Háje
29 : 13
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
video
online
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
22 : 14
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Slavia - Háje
9 : 13
video
online
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
video
online
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
video
online
Poruba - Slavia
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
0
1
96 : 56
8
2
Háje
5
4
0
1
84 : 77
8
3
Slavia
5
3
0
2
70 : 64
6
4
Poruba
5
2
0
3
77 : 78
4
5
Zora Olomouc
5
2
0
3
68 : 82
4
6
Zlín "B"
5
0
0
5
64 : 102
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.