Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Žákovská liga starších žaček
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
12.5. 17:00
AA154
Zubří - Lovosice
23 : 26
1.5. 18:00
AA147
Plzeň - Jičín
22 : 22
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
23.2. 17:00
AA110
KP Brno - Kopřivnice
25 : 21
22.12. 10:30
AA090
Hranice - Zubří
34 : 19
15.12. 18:00
AA084
Karviná - Přerov
30 : 24
25.11. 14:30
AA061
Plzeň - Lovosice
28 : 24
17.10. 19:00
AA037
Jičín - Lovosice
24 : 24
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
15.9. 18:00
AA008
Karviná - Plzeň
26 : 29
1.liga mužů
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
2.12. 14:30
AG056
N.Veselí - Dukla
32 : 33
1.liga mladších dorostenců
2.12. 12:30
AJ056
N.Veselí - Dukla
36 : 26
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AN078
Hranice - Dukla
29 : 24
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP192
Poruba - Most
35 : 27
27.4. 17:00
AP188
Veselí n.M. - Most
29 : 30
13.4. 15:00
AP196
Zlín - Písek
34 : 35
6.4. 18:00
AP180
Slavia - Partizánske
32 : 27
1.3. 18:00
AP152
Poruba - Olomouc
38 : 25
2.2. 17:00
AP114
Veselí n.M. - Michalovce
15 : 24
26.1. 18:00
AP107
Poruba - Slavia
33 : 29
12.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Zlín
33 : 26
13.10. 17:00
AP032
Zlín - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.9. 18:00
AP014
Poruba - Šaľa
31 : 28
1.9. 18:00
AP004
J.Hradec - Partizánske
18 : 29
Český pohár žen
24.10. 17:00
APR027
Zlín - Poruba
27 : 34
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.6. 13:00
LJ059
Hodonín - Veselí n.M.
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
video
online
Bohunice - H.Brod
25 : 26
video
online
Karviná - Olomouc
20 : 50
video
online
Pardubice - Poruba
19 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
15
0
1
511 : 320
30
2
Zlín
16
13
0
3
463 : 380
26
3
H.Brod
16
11
0
5
514 : 474
22
4
V. Meziříčí
16
8
0
8
490 : 456
16
5
Poruba
16
9
0
7
411 : 390
16
6
Bohunice
16
6
1
9
349 : 371
13
7
J.Hradec
16
5
0
11
375 : 417
10
8
Pardubice
16
2
1
13
305 : 479
5
9
Karviná
16
2
0
14
370 : 501
4
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
167
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
158
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
49
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Veronika Řeháková
SHK D-P Pardubice
28
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.