Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
22.2. 19:30
AB072
Zlín - Litovel
26 : 24
20.10. 17:00
AB028
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 33
14.10. 10:30
AB022
Bystřice p.H. - Strakonice
30 : 20
2.liga mužů JM
28.4. 16:00
AE114
SK Kuřim - V. Meziříčí
28 : 20
21.4. 17:00
AE108
H.Brod - Maloměřice
24 : 34
24.3. 10:30
AE093
Hustopeče - SK Kuřim
28 : 32
10.3. 17:00
AE081
Telnice - V. Meziříčí
19 : 27
9.12. 17:00
AE066
Telnice - Hustopeče
19 : 30
1.12. 15:30
AE060
SK Kuřim - Sokolnice
32 : 26
11.11. 19:00
AE040
Brno B - Hustopeče
25 : 29
30.9. 10:30
AE007
Ivančice - Brno B
25 : 29
1.liga starších dorostenců
5.5. 13:00
AG118
Karviná - Talent Plzeň
23 : 25
2.liga starších dorostenců M
28.4. 14:00
AI114
SK Kuřim - Hranice
21 : 35
1.12. 13:30
AI060
SK Kuřim - Přerov
22 : 28
11.11. 17:00
AI040
Handball KP Brno - Vsetín
39 : 32
30.9. 12:00
AI007
HK Ivančice - Handball KP Brno
18 : 33
1.liga mladších dorostenců
11.11. 15:00
AJ040
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 13:00
AL086
Zlín - Napajedla
42 : 16
9.12. 15:00
AL066
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
20.10. 15:00
AL028
Litovel - Sokol Telnice
26 : 34
30.9. 09:00
AL007
HK Ivančice - Zlín
31 : 24
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN058
V. Bystřice - Přerov
20 : 23
3.11. 11:00
AN057
Maloměřice - Zlín
18 : 28
2.9. 15:00
AN018
D. Cerekev - V. Meziříčí
26 : 24
Český pohár žen
19.9. 17:00
APR023
Olomouc - Zlín
19 : 37
1.liga žen
21.4. 15:00
AR120
H.Brod - HC Plzeň
19 : 30
16.3. 09:00
AR097
Zlín B - Otrokovice
23 : 30
3.3. 13:40
AR087
Poruba B - HC Plzeň
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Háje - Zlín "B"
18 : 12
video
online
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
video
online
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
video
online
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
video
online
Zlín "A" - Háje
29 : 13
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
video
online
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
22 : 14
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Slavia - Háje
9 : 13
video
online
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
video
online
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
video
online
Poruba - Slavia
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
0
1
96 : 56
8
2
Háje
5
4
0
1
84 : 77
8
3
Slavia
5
3
0
2
70 : 64
6
4
Poruba
5
2
0
3
77 : 78
4
5
Zora Olomouc
5
2
0
3
68 : 82
4
6
Zlín "B"
5
0
0
5
64 : 102
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.