Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
22.2. 19:30
AB072
Zlín - Litovel
26 : 24
20.10. 17:00
AB028
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 33
14.10. 10:30
AB022
Bystřice p.H. - Strakonice
30 : 20
2.liga mužů JM
28.4. 16:00
AE114
SK Kuřim - V. Meziříčí
28 : 20
21.4. 17:00
AE108
H.Brod - Maloměřice
24 : 34
24.3. 10:30
AE093
Hustopeče - SK Kuřim
28 : 32
10.3. 17:00
AE081
Telnice - V. Meziříčí
19 : 27
9.12. 17:00
AE066
Telnice - Hustopeče
19 : 30
1.12. 15:30
AE060
SK Kuřim - Sokolnice
32 : 26
11.11. 19:00
AE040
Brno B - Hustopeče
25 : 29
30.9. 10:30
AE007
Ivančice - Brno B
25 : 29
1.liga starších dorostenců
5.5. 13:00
AG118
Karviná - Talent Plzeň
23 : 25
2.liga starších dorostenců M
28.4. 14:00
AI114
SK Kuřim - Hranice
21 : 35
1.12. 13:30
AI060
SK Kuřim - Přerov
22 : 28
11.11. 17:00
AI040
Handball KP Brno - Vsetín
39 : 32
30.9. 12:00
AI007
HK Ivančice - Handball KP Brno
18 : 33
1.liga mladších dorostenců
11.11. 15:00
AJ040
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 13:00
AL086
Zlín - Napajedla
42 : 16
9.12. 15:00
AL066
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
20.10. 15:00
AL028
Litovel - Sokol Telnice
26 : 34
30.9. 09:00
AL007
HK Ivančice - Zlín
31 : 24
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN058
V. Bystřice - Přerov
20 : 23
3.11. 11:00
AN057
Maloměřice - Zlín
18 : 28
2.9. 15:00
AN018
D. Cerekev - V. Meziříčí
26 : 24
Český pohár žen
19.9. 17:00
APR023
Olomouc - Zlín
19 : 37
1.liga žen
21.4. 15:00
AR120
H.Brod - HC Plzeň
19 : 30
16.3. 09:00
AR097
Zlín B - Otrokovice
23 : 30
3.3. 13:40
AR087
Poruba B - HC Plzeň
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
video
online
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice
16
14
0
2
417 : 293
28
2
Házená J.Hradec
16
9
0
7
379 : 375
18
3
Lokomotiva Cheb
16
6
1
9
311 : 363
13
4
Č.Budějovice
16
6
0
10
366 : 381
12
5
Astra Praha
16
4
1
11
273 : 334
9
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
126
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
105
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
23
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
20
Iva Slabá
Astra Praha
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
30
Veronika Strašíková
Astra Praha
26
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.