Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
22.2. 19:30
AB072
Zlín - Litovel
26 : 24
20.10. 17:00
AB028
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 33
14.10. 10:30
AB022
Bystřice p.H. - Strakonice
30 : 20
2.liga mužů JM
28.4. 16:00
AE114
SK Kuřim - V. Meziříčí
28 : 20
21.4. 17:00
AE108
H.Brod - Maloměřice
24 : 34
24.3. 10:30
AE093
Hustopeče - SK Kuřim
28 : 32
10.3. 17:00
AE081
Telnice - V. Meziříčí
19 : 27
9.12. 17:00
AE066
Telnice - Hustopeče
19 : 30
1.12. 15:30
AE060
SK Kuřim - Sokolnice
32 : 26
11.11. 19:00
AE040
Brno B - Hustopeče
25 : 29
30.9. 10:30
AE007
Ivančice - Brno B
25 : 29
1.liga starších dorostenců
5.5. 13:00
AG118
Karviná - Talent Plzeň
23 : 25
2.liga starších dorostenců M
28.4. 14:00
AI114
SK Kuřim - Hranice
21 : 35
1.12. 13:30
AI060
SK Kuřim - Přerov
22 : 28
11.11. 17:00
AI040
Handball KP Brno - Vsetín
39 : 32
30.9. 12:00
AI007
HK Ivančice - Handball KP Brno
18 : 33
1.liga mladších dorostenců
11.11. 15:00
AJ040
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 13:00
AL086
Zlín - Napajedla
42 : 16
9.12. 15:00
AL066
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
20.10. 15:00
AL028
Litovel - Sokol Telnice
26 : 34
30.9. 09:00
AL007
HK Ivančice - Zlín
31 : 24
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN058
V. Bystřice - Přerov
20 : 23
3.11. 11:00
AN057
Maloměřice - Zlín
18 : 28
2.9. 15:00
AN018
D. Cerekev - V. Meziříčí
26 : 24
Český pohár žen
19.9. 17:00
APR023
Olomouc - Zlín
19 : 37
1.liga žen
21.4. 15:00
AR120
H.Brod - HC Plzeň
19 : 30
16.3. 09:00
AR097
Zlín B - Otrokovice
23 : 30
3.3. 13:40
AR087
Poruba B - HC Plzeň
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 1-4 - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
39 : 15
video
online
Šaľa - Partizánske
23 : 17
video
online
Šaľa - Partizánske
30 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
42 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
26 : 35
video
online
Partizánske - Šaľa
20 : 24
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
21.4. 10:30
video
online
Partizánske - Šaľa
21.4. 15:00
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
24.4. 17:30
video
online
Šaľa - Partizánske
24.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.