Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice A - Chodov B
16 : 24
5.5. 17:00
AC120
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
4.5. 18:00
AC116
Třeboň - Košutka
36 : 24
17.3. 09:30
AC085
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
1.liga starších dorostenců
17.3. 13:30
AG085
Talent Plzeň - Zubří
26 : 41
21.10. 15:00
AG030
Talent Plzeň - Jičín
30 : 23
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
21.4. 13:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
1.liga mladších dorostenců
17.3. 11:30
AJ085
Talent Plzeň - Zubří
34 : 34
2.3. 16:00
AJ075
Strakonice - Jičín
27 : 29
21.10. 13:00
AJ030
Talent Plzeň - Jičín
39 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
Č.Budějovice - Jablonec
24 : 29
5.5. 15:00
AK120
Č.Budějovice - Liberec
33 : 44
4.5. 16:00
AK116
Třeboň - TJ košutka
30 : 33
21.4. 11:00
AK107
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
42 : 36
2.liga žen Č
14.4. 11:00
AS109
Milevsko - Pardubice
26 : 31
10.3. 11:00
AS095
Milevsko - Ústí n.L.
32 : 33
2.3. 14:15
AS087
Strakonice - Milevsko
31 : 14
17.2. 16:30
AS076
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 6
18.11. 11:00
AS054
Milevsko - Turnov
23 : 29
11.11. 17:00
AS048
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 14
28.10. 13:00
AS036
Kobylisy B - Č.Budějovice
26 : 26
1.liga starších dorostenek
24.11. 15:00
AU059
Písek - S.Vršovice
33 : 27
28.10. 15:00
AU036
Kobylisy - Písek
22 : 29
2.liga starších dorostenek Č
7.4. 15:00
AV048
Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice
20 : 23
16.3. 13:00
AV042
Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice
18 : 32
2.3. 12:30
AV038
ČZ HBC Strakonice - Astra Praha
21 : 12
13.10. 15:30
AV012
Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
24.11. 17:00
AX059
Písek - S.Vršovice
46 : 25
28.10. 11:00
AX036
Kobylisy - Písek
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
27 : 37
video
online
Tatran Bohunice - TJ Nový Jičín
38 : 8
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Poruba B
24 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
20
18
2
0
664 : 426
38
2
TJ Jiskra Otrokovice
20
14
2
4
659 : 453
30
3
Tatran Bohunice
20
11
2
7
534 : 414
24
4
HK Hodonín
20
8
2
10
604 : 551
18
5
Sokol Poruba B
20
5
0
15
432 : 532
10
6
TJ Nový Jičín
20
0
0
20
198 : 715
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HKHodonín
191
Veronika Stará
Tatran Bohunice
147
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
66
Simona Višňovská
HKHodonín
40
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HKHodonín
54
Simona Višňovská
HKHodonín
40
Kristiána Přikrylová
HKHodonín
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.