Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice A - Chodov B
16 : 24
5.5. 17:00
AC120
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
4.5. 18:00
AC116
Třeboň - Košutka
36 : 24
17.3. 09:30
AC085
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
1.liga starších dorostenců
17.3. 13:30
AG085
Talent Plzeň - Zubří
26 : 41
21.10. 15:00
AG030
Talent Plzeň - Jičín
30 : 23
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
21.4. 13:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
1.liga mladších dorostenců
17.3. 11:30
AJ085
Talent Plzeň - Zubří
34 : 34
2.3. 16:00
AJ075
Strakonice - Jičín
27 : 29
21.10. 13:00
AJ030
Talent Plzeň - Jičín
39 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
Č.Budějovice - Jablonec
24 : 29
5.5. 15:00
AK120
Č.Budějovice - Liberec
33 : 44
4.5. 16:00
AK116
Třeboň - TJ košutka
30 : 33
21.4. 11:00
AK107
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
42 : 36
2.liga žen Č
14.4. 11:00
AS109
Milevsko - Pardubice
26 : 31
10.3. 11:00
AS095
Milevsko - Ústí n.L.
32 : 33
2.3. 14:15
AS087
Strakonice - Milevsko
31 : 14
17.2. 16:30
AS076
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 6
18.11. 11:00
AS054
Milevsko - Turnov
23 : 29
11.11. 17:00
AS048
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 14
28.10. 13:00
AS036
Kobylisy B - Č.Budějovice
26 : 26
1.liga starších dorostenek
24.11. 15:00
AU059
Písek - S.Vršovice
33 : 27
28.10. 15:00
AU036
Kobylisy - Písek
22 : 29
2.liga starších dorostenek Č
7.4. 15:00
AV048
Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice
20 : 23
16.3. 13:00
AV042
Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice
18 : 32
2.3. 12:30
AV038
ČZ HBC Strakonice - Astra Praha
21 : 12
13.10. 15:30
AV012
Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
24.11. 17:00
AX059
Písek - S.Vršovice
46 : 25
28.10. 11:00
AX036
Kobylisy - Písek
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.