Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice A - Chodov B
16 : 24
5.5. 17:00
AC120
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
4.5. 18:00
AC116
Třeboň - Košutka
36 : 24
17.3. 09:30
AC085
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
1.liga starších dorostenců
17.3. 13:30
AG085
Talent Plzeň - Zubří
26 : 41
21.10. 15:00
AG030
Talent Plzeň - Jičín
30 : 23
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
21.4. 13:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
1.liga mladších dorostenců
17.3. 11:30
AJ085
Talent Plzeň - Zubří
34 : 34
2.3. 16:00
AJ075
Strakonice - Jičín
27 : 29
21.10. 13:00
AJ030
Talent Plzeň - Jičín
39 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
Č.Budějovice - Jablonec
24 : 29
5.5. 15:00
AK120
Č.Budějovice - Liberec
33 : 44
4.5. 16:00
AK116
Třeboň - TJ košutka
30 : 33
21.4. 11:00
AK107
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
42 : 36
2.liga žen Č
14.4. 11:00
AS109
Milevsko - Pardubice
26 : 31
10.3. 11:00
AS095
Milevsko - Ústí n.L.
32 : 33
2.3. 14:15
AS087
Strakonice - Milevsko
31 : 14
17.2. 16:30
AS076
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 6
18.11. 11:00
AS054
Milevsko - Turnov
23 : 29
11.11. 17:00
AS048
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 14
28.10. 13:00
AS036
Kobylisy B - Č.Budějovice
26 : 26
1.liga starších dorostenek
24.11. 15:00
AU059
Písek - S.Vršovice
33 : 27
28.10. 15:00
AU036
Kobylisy - Písek
22 : 29
2.liga starších dorostenek Č
7.4. 15:00
AV048
Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice
20 : 23
16.3. 13:00
AV042
Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice
18 : 32
2.3. 12:30
AV038
ČZ HBC Strakonice - Astra Praha
21 : 12
13.10. 15:30
AV012
Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
24.11. 17:00
AX059
Písek - S.Vršovice
46 : 25
28.10. 11:00
AX036
Kobylisy - Písek
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL-nadstavba II ČR 5-8 - 6. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
30 : 20
video
online
J.Hradec - Zlín
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
6
5
0
1
173 : 132
14
2
Písek
6
5
0
1
175 : 164
11
3
J.Hradec
6
1
1
4
142 : 175
3
4
Zlín
6
0
1
5
153 : 172
3
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.