Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
4.5. 15:00
AE116
V. Meziříčí - Sokolnice
26 : 28
21.4. 17:00
AE107
Telnice - Bohunice
23 : 21
21.4. 10:30
AE106
Hustopeče - Brno B
33 : 34
10.3. 10:30
AE080
Hustopeče - Kostelec n.H.
27 : 21
2.3. 15:00
AE076
V. Meziříčí - H.Brod
22 : 20
24.2. 14:00
AE071
Bohunice - SK Kuřim
28 : 13
8.12. 17:00
AE062
Brno B - SK Kuřim
29 : 26
24.11. 16:00
AE049
SK Kuřim - Ivančice
27 : 26
21.10. 15:00
AE027
SK Kuřim - Hustopeče
28 : 27
6.10. 17:00
AE018
Brno B - Bohunice
21 : 34
2.liga mužů SM
18.11. 13:00
AF048
Hranice B - Polanka
30 : 38
23.9. 10:00
AF004
Hranice B - Napajedla
29 : 27
2.liga starších dorostenců M
8.12. 15:00
AI062
Handball KP Brno - SK Kuřim
41 : 27
21.10. 13:00
AI027
SK Kuřim - Vsetín
27 : 32
6.10. 13:00
AI018
Handball KP Brno - V. Bystřice
42 : 16
23.9. 13:00
AI004
Hranice - Maloměřice
30 : 25
1.liga mladších dorostenců
8.12. 13:00
AJ062
KP Brno - Strakonice
33 : 31
6.10. 15:00
AJ018
KP Brno - Talent Plzeň
27 : 44
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 13:00
AL116
Velké Meziříčí - Litovel
35 : 26
21.4. 15:00
AL107
Sokol Telnice - Sokol Dolní Cerekev
41 : 30
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AN043
Juliánov - Telnice
25 : 26
2.9. 17:00
AN017
Tišnov - Maloměřice
19 : 27
2.9. 16:00
AN024
Sokolnice - SK Kuřim
33 : 27
2.liga žen M
2.3. 13:00
AT038
V. Meziříčí - Bohunice
19 : 27
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:45
AW051
HK Hodonín - Tatran Bohunice
16 : 25
17.3. 12:00
AW044
HK Veselí n.M. - HK Hodonín
36 : 22
23.2. 13:00
AW036
Tatran Bohunice - HK Hodonín
18 : 18
1.liga mladších dorostenek M
4.5. 11:00
AY130
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
23.2. 15:00
AY080
Bohunice - V. Meziříčí
31 : 30
Liga Vysočiny - muži
4.5. 17:00
JA057
V. Meziříčí B - Třešť
27 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Olomouc - SVŠ Plzeň
17 : 20
video
online
Písek - Zlín
34 : 30
video
online
SVŠ Plzeň - Olomouc
25 : 29
video
online
Zlín - Písek
36 : 25
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
21
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
18
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
10
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
7
Sára Kovářová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
4
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.