Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Žákovská liga starších žaček
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
4.5. 15:00
AE116
V. Meziříčí - Sokolnice
26 : 28
21.4. 17:00
AE107
Telnice - Bohunice
23 : 21
21.4. 10:30
AE106
Hustopeče - Brno B
33 : 34
10.3. 10:30
AE080
Hustopeče - Kostelec n.H.
27 : 21
2.3. 15:00
AE076
V. Meziříčí - H.Brod
22 : 20
24.2. 14:00
AE071
Bohunice - SK Kuřim
28 : 13
8.12. 17:00
AE062
Brno B - SK Kuřim
29 : 26
24.11. 16:00
AE049
SK Kuřim - Ivančice
27 : 26
21.10. 15:00
AE027
SK Kuřim - Hustopeče
28 : 27
6.10. 17:00
AE018
Brno B - Bohunice
21 : 34
2.liga mužů SM
18.11. 13:00
AF048
Hranice B - Polanka
30 : 38
23.9. 10:00
AF004
Hranice B - Napajedla
29 : 27
2.liga starších dorostenců M
8.12. 15:00
AI062
Handball KP Brno - SK Kuřim
41 : 27
21.10. 13:00
AI027
SK Kuřim - Vsetín
27 : 32
6.10. 13:00
AI018
Handball KP Brno - V. Bystřice
42 : 16
23.9. 13:00
AI004
Hranice - Maloměřice
30 : 25
1.liga mladších dorostenců
8.12. 13:00
AJ062
KP Brno - Strakonice
33 : 31
6.10. 15:00
AJ018
KP Brno - Talent Plzeň
27 : 44
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 13:00
AL116
Velké Meziříčí - Litovel
35 : 26
21.4. 15:00
AL107
Sokol Telnice - Sokol Dolní Cerekev
41 : 30
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AN043
Juliánov - Telnice
25 : 26
2.9. 17:00
AN017
Tišnov - Maloměřice
19 : 27
2.9. 16:00
AN024
Sokolnice - SK Kuřim
33 : 27
2.liga žen M
2.3. 13:00
AT038
V. Meziříčí - Bohunice
19 : 27
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:45
AW051
HK Hodonín - Tatran Bohunice
16 : 25
17.3. 12:00
AW044
HK Veselí n.M. - HK Hodonín
36 : 22
23.2. 13:00
AW036
Tatran Bohunice - HK Hodonín
18 : 18
1.liga mladších dorostenek M
4.5. 11:00
AY130
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
23.2. 15:00
AY080
Bohunice - V. Meziříčí
31 : 30
Liga Vysočiny - muži
4.5. 17:00
JA057
V. Meziříčí B - Třešť
27 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
video
online
Bohunice - H.Brod
25 : 26
video
online
Karviná - Olomouc
20 : 50
video
online
Pardubice - Poruba
19 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
15
0
1
511 : 320
30
2
Zlín
16
13
0
3
463 : 380
26
3
H.Brod
16
11
0
5
514 : 474
22
4
V. Meziříčí
16
8
0
8
490 : 456
16
5
Poruba
16
9
0
7
411 : 390
16
6
Bohunice
16
6
1
9
349 : 371
13
7
J.Hradec
16
5
0
11
375 : 417
10
8
Pardubice
16
2
1
13
305 : 479
5
9
Karviná
16
2
0
14
370 : 501
4
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
167
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
158
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
49
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Veronika Řeháková
SHK D-P Pardubice
28
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.