Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Králík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
12.5. 10:00
AI126
Přerov - SK Kuřim
31 : 19
Žákovská liga starších žáků
24.3. 12:00
AO131
Strakonice A - Dukla 6
12 : 16
24.3. 10:00
AO128
Dukla 6 - Liberec
21 : 18
24.3. 08:00
AO125
Dukla 6 - V. Bystřice
10 : 9
2.liga žen M
24.3. 14:00
AT045
Olomouc - Bohunice
19 : 24
24.2. 17:00
AT035
Olomouc - V. Meziříčí
32 : 25
25.11. 16:00
AT028
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
20 : 18
10.11. 17:00
AT023
Bohunice - V. Meziříčí
29 : 28
14.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 24
23.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
20 : 23
2.liga starších dorostenek M
27.4. 11:00
AW056
HK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
31 : 20
7.4. 14:00
AW046
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
36 : 27
7.4. 09:00
AW048
HK Veselí n.M. - Sokol Poruba B
26 : 18
10.11. 15:00
AW023
Tatran Bohunice - Sokol Poruba B
34 : 20
28.10. 09:00
AW018
HK Veselí n.M. - Sokol Poruba B
27 : 16
28.9. 12:30
AW009
HK Veselí n.M. - TJ Nový Jičín
48 : 5
1.liga mladších dorostenek M
10.11. 13:00
AY045
Bohunice - Olomouc
15 : 21
Žákovská liga starších žaček
10.2. 15:30
AZ070
Kunovice - DHC-SVŠ Plzeň
9 : 15
10.2. 13:50
AZ068
Kobylisy II - Kunovice
18 : 14
10.2. 12:10
AZ066
SKH Velká n.V. - Kobylisy II
12 : 22
10.2. 11:20
AZ065
Žirovnice - Kunovice
13 : 6
10.2. 08:50
AZ062
Kobylisy II - Žirovnice
19 : 9
Jihomoravská liga st. žákyň
7.4. 10:45
LG048
Veselí n.M. - Ivančice
25 : 18
10.11. 11:30
LG023
Bohunice - Ivančice
21 : 24
28.9. 11:15
LG009
Veselí n.M. - Měnín
42 : 6
Jihomoravská liga ml. žákyň
7.4. 12:00
LJ048
Veselí n.M. - Ivančice
14 : 23
10.11. 10:00
LJ023
Bohunice - Ivančice
11 : 19
28.9. 10:00
LJ009
Veselí n.M. - Měnín
19 : 8
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
23.9. 14:15
OD006
Velká Bystřice B - V. Bystřice
3 : 22
LOLK mladší žačky - skupina I.
1.6. 10:00
OH025
Otrokovice - Žeravice
13 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Olomouc
29 : 22
video
online
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
16
12
1
3
419 : 342
25
2
Karviná
16
10
1
5
380 : 344
21
3
Olomouc
16
8
1
7
397 : 374
17
4
V. Meziříčí
16
5
0
11
366 : 421
10
5
SK Velká Bystřice
16
3
1
12
326 : 407
7
Tabulka střelců
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
110
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
108
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
47
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
47
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
30
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
24
Nela Ulmonová
TJ Sokol Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.