Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 17:00
AB131
Karviná B - Olomouc
24 : 20
5.5. 16:30
AB119
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
20.4. 17:00
AB105
Karviná B - Litovel
21 : 21
23.3. 17:00
AB095
Olomouc - Zlín
22 : 30
2.3. 17:00
AB074
Litovel - Náchod
29 : 28
24.2. 10:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 23
17.11. 12:30
AB046
Karviná B - Zlín
21 : 26
28.10. 16:30
AB034
N.Veselí - Litovel
33 : 27
6.10. 17:30
AB018
Zlín - Náchod
29 : 20
2.liga mužů JM
19.5. 11:00
AE127
Ivančice - Sokolnice
30 : 24
11.5. 11:00
AE123
Maloměřice - Prostějov
31 : 26
21.4. 15:00
AE104
Kostelec n.H. - SK Kuřim
26 : 26
16.3. 17:00
AE086
Brno B - Maloměřice
29 : 25
10.11. 16:00
AE038
SK Kuřim - Kostelec n.H.
34 : 21
2.liga muži - baráž
1.6. 17:00
AEF002
Bohunice - MHK Karviná
25 : 25
2.liga mužů SM
7.10. 15:00
AF017
Uničov A - Napajedla
20 : 28
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:30
AG119
N.Veselí - Jičín
24 : 29
17.11. 10:30
AG046
Karviná - Zlín
34 : 20
28.10. 14:30
AG034
N.Veselí - HK Lovosice
33 : 34
6.10. 15:30
AG018
Zlín - Talent Plzeň
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI127
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
11.5. 13:00
AI123
Maloměřice - Prostějov
39 : 35
7.4. 11:00
AI087
Přerov - Olomouc
30 : 20
23.3. 15:00
AI095
Olomouc - Handball KP Brno
22 : 31
16.3. 15:00
AI086
Handball KP Brno - Maloměřice
33 : 22
10.11. 14:00
AI038
SK Kuřim - Rožnov p.R.
22 : 41
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ086
KP Brno - Jičín
37 : 21
17.11. 14:30
AJ046
Karviná - KP Brno
36 : 36
28.10. 12:30
AJ034
N.Veselí - HK Lovosice
23 : 26
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 09:00
AL127
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - H.Brod
31 : 16
video
online
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
video
online
Otrokovice - Poruba B
23 : 22
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 20
video
online
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
20
16
2
2
548 : 428
34
2
Slavia B
20
14
2
4
516 : 408
30
3
Otrokovice
20
14
0
6
522 : 444
28
4
Poruba B
20
11
0
9
485 : 439
22
5
Kunovice
20
10
1
9
487 : 443
21
6
Kobylisy
20
10
0
10
475 : 490
20
7
Olomouc B
20
10
0
10
550 : 518
20
8
Zlín B
20
10
0
10
539 : 545
20
9
S.Vršovice
20
6
4
10
481 : 503
16
10
H.Brod
20
3
0
17
398 : 592
6
11
SVŠ Plzeň A
20
1
1
18
357 : 548
3
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
158
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
151
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
124
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
39
Andrea Vlachová
HC Plzeň
35
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eva Siudová
Sokol Vršovice
44
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
30
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.