Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 17:00
AB131
Karviná B - Olomouc
24 : 20
5.5. 16:30
AB119
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
20.4. 17:00
AB105
Karviná B - Litovel
21 : 21
23.3. 17:00
AB095
Olomouc - Zlín
22 : 30
2.3. 17:00
AB074
Litovel - Náchod
29 : 28
24.2. 10:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 23
17.11. 12:30
AB046
Karviná B - Zlín
21 : 26
28.10. 16:30
AB034
N.Veselí - Litovel
33 : 27
6.10. 17:30
AB018
Zlín - Náchod
29 : 20
2.liga mužů JM
19.5. 11:00
AE127
Ivančice - Sokolnice
30 : 24
11.5. 11:00
AE123
Maloměřice - Prostějov
31 : 26
21.4. 15:00
AE104
Kostelec n.H. - SK Kuřim
26 : 26
16.3. 17:00
AE086
Brno B - Maloměřice
29 : 25
10.11. 16:00
AE038
SK Kuřim - Kostelec n.H.
34 : 21
2.liga muži - baráž
1.6. 17:00
AEF002
Bohunice - MHK Karviná
25 : 25
2.liga mužů SM
7.10. 15:00
AF017
Uničov A - Napajedla
20 : 28
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:30
AG119
N.Veselí - Jičín
24 : 29
17.11. 10:30
AG046
Karviná - Zlín
34 : 20
28.10. 14:30
AG034
N.Veselí - HK Lovosice
33 : 34
6.10. 15:30
AG018
Zlín - Talent Plzeň
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI127
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
11.5. 13:00
AI123
Maloměřice - Prostějov
39 : 35
7.4. 11:00
AI087
Přerov - Olomouc
30 : 20
23.3. 15:00
AI095
Olomouc - Handball KP Brno
22 : 31
16.3. 15:00
AI086
Handball KP Brno - Maloměřice
33 : 22
10.11. 14:00
AI038
SK Kuřim - Rožnov p.R.
22 : 41
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ086
KP Brno - Jičín
37 : 21
17.11. 14:30
AJ046
Karviná - KP Brno
36 : 36
28.10. 12:30
AJ034
N.Veselí - HK Lovosice
23 : 26
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 09:00
AL127
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Šaľa - Most
20 : 29
video
online
Zlín - Veselí n.M.
29 : 35
video
online
Slavia - Partizánske
32 : 27
video
online
Michalovce - J.Hradec
41 : 18
video
online
Nitra - Olomouc
29 : 28
video
online
Poruba - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
24
22
0
2
703 : 546
44
2
Michalovce
24
20
2
2
786 : 540
42
3
Poruba
24
18
0
6
787 : 625
36
4
Veselí n.M.
24
16
2
6
612 : 559
34
5
Slavia
24
16
0
8
747 : 612
32
6
Šaľa
24
15
1
8
712 : 604
31
7
Partizánske
24
12
1
11
627 : 633
25
8
ŠKP Piccard Senec
24
9
0
15
610 : 687
18
9
Olomouc
24
8
1
15
594 : 663
17
10
Zlín
24
6
0
18
616 : 721
12
11
Písek
24
4
1
19
583 : 734
9
12
J.Hradec
24
4
0
20
499 : 715
8
13
Nitra
24
2
0
22
571 : 808
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.