Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
2.3. 15:00
AL074
Litovel - Sokol Dolní Cerekev
27 : 23
Český pohár mužů
2.9. 10:30
AN029
Uničov A - Šumperk
23 : 34
Český pohár žen
19.9. 16:30
APR025
Kunovice - Poruba
20 : 39
1.liga žen
28.4. 13:20
AR126
Poruba B - SVŠ Plzeň A
38 : 19
10.3. 10:00
AR096
Zlín B - Olomouc B
41 : 32
1.12. 14:00
AR064
Zlín B - Kobylisy
22 : 24
25.11. 11:00
AR055
Otrokovice - H.Brod
29 : 22
30.9. 12:50
AR017
Poruba B - Zlín B
23 : 17
23.9. 15:00
AR011
H.Brod - Kobylisy
15 : 28
1.liga starších dorostenek
28.4. 11:45
AU126
Poruba - SVŠ Plzeň
26 : 19
10.3. 12:00
AU096
Zlín - Olomouc
28 : 28
1.12. 12:00
AU064
Zlín - Kobylisy
36 : 26
30.9. 10:50
AU017
Poruba - Zlín
22 : 26
23.9. 17:00
AU011
H.Brod - Kobylisy
33 : 26
2.liga starších dorostenek M
25.11. 09:00
AW028
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Poruba B
40 : 11
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
26.5. 15:00
AXY004
Zlín - Písek
36 : 25
1.liga mladších dorostenek M
28.4. 15:00
AY126
Poruba - J.Hradec
33 : 15
14.4. 17:30
AY111
Olomouc - Bohunice
35 : 17
10.3. 14:00
AY096
Zlín - Olomouc
18 : 27
1.12. 10:00
AY064
Zlín - V. Meziříčí
28 : 27
23.9. 13:00
AY011
H.Brod - V. Meziříčí
34 : 32
Žákovská liga starších žaček
14.4. 15:10
AZ163
Zlín "B" - Zora Olomouc
15 : 22
14.4. 13:30
AZ161
DHC Plzeň A - Zlín "B"
8 : 10
14.4. 11:50
AZ159
Zlín "B" - Slavia
15 : 17
14.4. 10:10
AZ157
Slavia - Zora Olomouc
16 : 10
14.4. 08:30
AZ155
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
15 : 10
Jihomoravská liga mužů
11.5. 15:00
LA123
SHC Maloměřice B - Brno IV
33 : 18
10.11. 18:00
LA038
SK Kuřim B - Tišnov
26 : 29
Liga Olomouckého kraje - muži
2.6. 10:30
OA090
Dřevohostice - Senice
21 : 24
7.4. 13:00
OA046
Přerov "B" - Dřevohostice
26 : 22
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.